Джерело
Портал "Моя Оболонь" | З'явились нові подробиці щодо планів забудови 10 га лісу в Пущі-Водиці...
597 Охват/переглядів
2026-04-14 16:46
Повідомлення №7954
З'явились нові подробиці щодо планів забудови 10 га лісу в Пущі-Водиці.У ГО "Київська Пуща" повідомили нові деталі процесу, який може призвести до вирубки і забудови частини місцевого лісу навколо школи №104. Як ми повідомляли раніше, ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" у березні почало монтувати трансформаторну підстанцію на перетині вулиці Лісної і 5-ї лінії на ділянці загального користування. Проектом передбачено також встановлення опор нової лінії електропередач. При цьому її довжина збігається з довжиною перспективної забудови лісу. За словами пущанських активістів, будівництво ЛЕП не просто створить необхідні умови для такої забудови, а й знищить місцевий "зелений тунель", який утворився навколо грунтової дороги, що веде від вулиці Лісної у північному напрямку. Адже вздовж електролінії має бути утворена охоронна зона без зелених насаджень. А це фактично дасть можливість забудовникам вирізати частину дерев, незважаючи на приналежність Пущі-Водиці до земель рекреаційного призначення і охоронну зону.