Джерело
Портал "Моя Оболонь" | Прокуратура через суд повернула місту земельну ділянку на Пріорці.Як п...
615 Охват/переглядів
2026-03-04 10:02
Повідомлення №7650
Прокуратура через суд повернула місту земельну ділянку на Пріорці.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, раніше в ході досудового розслідування було встановлено, що на комунальній земельній ділянці вартістю понад 10 млн гривень приватна компанія самовільно побудувала комплекс будівель загальною площею 102 кв. м та зареєструвала право власності на них. На підставі цього вона також отримала в оренду земельну ділянку під цією нерухомістю. З урахуванням цих фактів прокурори Оболонської окружної прокуратури подали позов у Господарський суд, який скасував реєстрацію права власності на самочинно збудоване нерухоме майно, визнав недійсним договір оренди земельної ділянки, зобов’язав повернути земельну ділянку територіальній громаді столиці та знести самочинно побудовану на ній нерухомість. Нещодавно цей вердикт був підтверджений і Північним апеляційним господарським судом. Зараз прокуратури вживають заходи щодо реального виконання цих судових рішень та повернення земельної ділянки громаді столиці.