Джерело
Портал "Моя Оболонь" | Районні заклади освіти зможуть використовувати наявні електрогенератор...
632 Охват/переглядів
2025-11-17 10:53
Повідомлення №6666
Районні заклади освіти зможуть використовувати наявні електрогенератори.Найбільш резонансною публікацією минулого тижня став лист нашої читачки з інформацією про те, як співробітники їдалень районних дитячих садків та шкіл вимушені приходити на роботу значно раніше або навіть ночувати на роботі, щоб встигнути приготувати сніданки та обіди для дітей до відключень електроенергії. Також у листі ставилося закономірне питання - чому заклади освіти (які є і "пунктами незламності") не забезпечені електрогенераторами?Відповідь на це дав голова району Кирило Фесик у нещодавному відео-інтерв'ю. Як і слід було очікувати, в районі є достатньо електрогенераторів, але до цього часу не було можливості списувати паливо для їх використання. Це рішення має бути ухвалене найближчим часом.Тобто, тільки на 4-му році повномасштабної війни міська влада вирішила врегулювати процедуру забезпечення паливом вже закуплених електрогенераторів. Незважаючи на всю абсурдність цієї інформації, краще пізно...Відео: канал "Новини.Live"