Джерело
Портал "Моя Оболонь" | Ідеальний час для добрив - у "Київзеленбуді" пояснили "полив" клумб пі...
559 Охват/переглядів
2025-04-03 06:43
Повідомлення №4985
Ідеальний час для добрив - у "Київзеленбуді" пояснили "полив" клумб під час дощу.У КП "Київзеленбуд" прокоментували вчорашнє "вірусне" відео з Оболоні, на якому співробітник районного КП по утриманню зелених насаджень "поливає" клумбу в районі метро "Мінська" під час зливи, пояснивши, що це не полив, а підживлення. І час для нього було обрано спеціально."Дощова погода - ідеальний час для застосування деяких видів добрив, які потрібно вносити у вологу землю. Тому, якщо під час або після дощу у парках, скверах, на транспортних розв’язках працюють машини для поливу - це означає, що у бочках знаходиться спеціальні добрива, якими підживлюють зелені насадження", - повідомили у КП "Київзеленбуд".У підприємстві додали, що навесні рослини потребують належного догляду і своєчасного поповнення запасів необхідних компонентів на початку вегетаційного періоду. Це сприяє розвитку кореневої системи, оптимізує фізичні властивості ґрунту, підтримує здоровий розвиток рослин, та підвищує стійкість до захворювань і шкідників.