Джерело
Lanterno | Насправді мене, це трішки смішить. Дозвольте пояснити про що я. Щодо ц...
245 Охват/переглядів
2025-10-31 21:52
Повідомлення №7162
Насправді мене, це трішки смішить. Дозвольте пояснити про що я. Щодо цього свята не дуже багато суперечок. Навіть щодо питання звідки воно взагалі появилось, але знову ж таки я могли би почати розказувати. Щоб він має корені ще з індійських племен. Що має мексиканське коріння. Що взагалом цей день всіх святих якщо хтось не знав. Але чесно це не так важливо. Для когось, цей день це попкультурне свято. Для когось, гарні спогади. Для когось причина подивитися горор фільм. Для когось взагалі перша асоціація з кіношною америкою. Тож давайте я зроблю так: Якщо для вас це просто покультурне свято: тоді вітаю вас, нехай цей день буде для вас атмосферний, і хай нагадує вам що ви хоробліші ніж думаєте.Якщо для вас це дещо більше, мітологічному сенсі того слова: бажаю вам гарно позбавитись, але пам'ятайте з нечистю треба бути обережно. Якщо для вас це дещо погане: просто будь ласка пам'ятайте, що люди різні по природі. Пам'ятайте про те що ніхто вас не змушує. І що в кінці кінців, переконання ваші мають бути більшими за чиїсь думки. Щасливого Геловіну. Наповнюйтесь атмосферою.