Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Додано 14 лип 2024

Віталій Кім / Миколаївська ОДА

@mykolaivskaODA
Кількість підписників: 340 599
Фото: 4,360
Відео: 2,620
Посилання: 566
Опис:
Канал начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма Сторінка Миколаївської ОВА в FB: https://www.facebook.com/mykoda
Джерело

Віталій Кім / Миколаївська ОДА | Триває рятувальна операція в Дніпрі. Вночі Росія завдала удару по міст...

Логотип телеграм спільноти - Віталій Кім / Миколаївська ОДА Віталій Кім / Миколаївська ОДА @mykolaivskaODA
82 200 Охват/переглядів 2025-11-08 08:14 Повідомлення №16810
Триває рятувальна операція в Дніпрі. Вночі Росія завдала удару по місту – влучила в житловий будинок. Станом на зараз відомо, що 11 людей поранено, серед них і діти. На жаль, одна людина загинула. Мої співчуття рідним, близьким. Десятки людей вдалося врятувати. На жаль, одна людина загинула на Харківщині, є постраждалі на Київщині й Полтавщині. Також били по Дніпровщині, Кіровоградщині, Миколаївщині, Сумщині, Чернігівщині. З вечора атакували Одещину. Всюди, де необхідно, працюють усі служби – відновлюють після ударів, підтримують людей, допомагають постраждалим. Понад 450 ударних дронів і 45 ракет різних типів випустила Росія по Україні. І цілі в терористів незмінні: звичайне життя, житлові будинки, наша енергетика, інфраструктура. Питання в ресурсах на вбивства, у грошах – потрібні санкції, щоб позбавити Росію можливості продовжувати війну, яку вона почала і затягує. Цінуємо всі кроки, які партнери вже зробили, але російські удари показують, що тиск має бути сильнішим. Обовʼязково має бути європейське рішення по російських заморожених активах, додаткові санкції, підтримка і посилення захисту України. І на кожен удар Москви по енергетиці, яким вони хочуть нашкодити звичайним людям перед зимою, має бути санкційна відповідь по всій російській енергетиці без винятків. Досі не під санкціями атомна енергетика Росії, досі російський ВПК отримує західну мікроелектроніку, більше тиску має бути й по торгівлі нафтою та газом. Розраховуємо на відповідні рішення Америки, Європи, країн «сімки». Дякую всім, хто готовий допомагати і діяти заради того, щоб захистити життя.