Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Додано 14 лип 2024

Віталій Кім / Миколаївська ОДА

@mykolaivskaODA
Кількість підписників: 340 599
Фото: 4,360
Відео: 2,620
Посилання: 566
Опис:
Канал начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма Сторінка Миколаївської ОВА в FB: https://www.facebook.com/mykoda
Джерело

Віталій Кім / Миколаївська ОДА | Плюс ще один бетонний міст на МиколаївщиніЗавдяки фінансовій підтримці...

Логотип телеграм спільноти - Віталій Кім / Миколаївська ОДА Віталій Кім / Миколаївська ОДА @mykolaivskaODA
126 800 Охват/переглядів 2024-12-22 09:28 Повідомлення №12572
Плюс ще один бетонний міст на МиколаївщиніЗавдяки фінансовій підтримці державної фандрейзингової платформи UNITED24, її донору ТОВ «АВТ Баварія» у співпраці між Миколаївською обласною військовою адміністрацією та Державною спеціальною службою транспорту, завершено капітальне будівництво ще одного мостового об'єкту в нашій області.В січні 2023 року на цьому місці ми відкривали тимчасовий дерев'яний міст - тоді це був перший міст, який було зроблено після деокупації Снігурівщини. Потім в червні 2023, через підрив росіянами Каховської ГЕС, майже усі мости громади були підтоплені, в тому числі і цей. Влітку 2024 року ми прийняли рішення зробити для громади вже не тимчасовий, а капітальний бетонний міст. Новий міст - це сполучення між Миколаївською та Херсонською областями, яким пересувається медичний, шкільний та пасажирський транспорт. Це важлива логістична артерія. Це спільна праця багатьох, яка буде приносити важливі результати. Дякую голові Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генералу-майору Олександру Яковцю, дякую військовим Державної спеціальної служби транспорту, дякую партнерам АВТ Баварія та «UNITED 24». Міст освятив військовий капелан 36-ої шляхо-відновлювальної Конотопської бригади ДССТ Степан Кузь.Наразі це останній міст, який ми зробили з ДССТ. В планах наступний проект - військовий ліцей. Є бачення, як це можна правильно реалізувати. Дякуємо всім причетним за відновлення Миколаївщини та працюємо далі 🇺🇦