Джерело
Миколаївська міська рада | У Миколаєві відбулася нарада щодо ліквідації витоку рослинної олії в р...
3 200 Охват/переглядів
2025-02-07 13:01
Повідомлення №17374
✅У Миколаєві відбулася нарада щодо ліквідації витоку рослинної олії в річку Південний БугСьогодні, 7 лютого, відбулася нарада щодо ліквідації наслідків ворожого обстрілу, який спричинив витік рослинної олії в Південний Буг. Про це повідомляють в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради.👉Нагадаємо, атака ворога відбулася в ніч на 28 грудня. Внаслідок падіння уламків БпЛА було пошкоджено резервуар з рослинною олією агропромислового підприємства та стався витік олії на прилеглу територію і в річку.У зустрічі взяли участь представники підприємства «Екотранс», управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради, ДСНС, регіонального офісу водних ресурсів та держекоінспекції. Під час наради обговорили результати вже проведеної роботи, а також наступні дії щодо подальшої ліквідації наслідків обстрілу.💧Наразі загальний обсяг зібраної водно-олійної емульсії вже перевищує 302 тонни. Роботи з очищення тривають.