Джерело
Миколаївська міська рада | Миколаїв відвідала голова Національної служби здоров’я України Наталія...
2 500 Охват/переглядів
2025-01-23 10:34
Повідомлення №17177
🏥 Миколаїв відвідала голова Національної служби здоров’я України Наталія ГусакУ рамках візиту вона провела робочу зустріч з медичними працівниками, обговоривши тему медичних гарантій. Зокрема, увагу приділили селективному контрактування закладів та нових механізмів оплат за окремими пакетами. Також торкнулися питання якості даних: у 2024 році НСЗУ провели верифікацію даних про пацієнтів і лікарів та перші моніторинги. Ця робота триватиме і надалі. Окрім цього, під час візиту до Миколаєва голова НСЗУ відвідала міську лікарню №4, де лікують людей із різними захворюваннями, зокрема, інсультом, проводять складні хірургічні втручання та забезпечують реабілітацію тих, хто зазнав травм внаслідок війни. Наталія Гусак позитивно відзначила роботу лікарні, звернувши особливу увагу на напрямок реабілітації, який, до речі, потрапив до минулорічного моніторингу НСЗУ. Пацієнти після інсульту отримують високоякісну допомогу та підтримку мультидисциплінарних команд. Що важливо – усе це в межах Програми медичних гарантій, тобто безоплатно.