Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мій Харків 💙💛
Додано 14 лип 2024

Мій Харків 💙💛

@mykharkov_info
Кількість підписників: 5 184
Фото: 46,500
Відео: 8,370
Посилання: 47,100
Опис:
📰 Новини Харкова 📣 Зв‘язок - @mykharkov_info_bot 🔵Facebook - https://facebook.com/mykharkovinfo 🔴Instagram - https://instagram.com/mykharkov.info 🟡Сайт - https://mykharkov.info
Джерело

Мій Харків 💙💛 | Працюємо з усіма нашими партнерами щодо ППО для України – зрозуміло, щ...

Логотип телеграм спільноти - Мій Харків 💙💛 Мій Харків 💙💛 @mykharkov_info
928 Охват/переглядів 2026-05-25 16:40 Повідомлення №80137
Працюємо з усіма нашими партнерами щодо ППО для України – зрозуміло, що це перший пріоритет. Напередодні ми говорили з Президентом Франції, з Премʼєр-міністром Норвегії, сьогодні говорив із Президентом Фінляндії, наша дипломатична команда зосереджена саме на цьому. І антибалістика зараз – це глобальний дефіцит через війну з Іраном. Але треба шукати варіанти. На фронті наші позиції сильніші: завдяки сміливості наших людей, завдяки дронам, різним нашим технологічним рішенням та мідлстрайкам і нашим далекобійним санкціям нам вдалося стабілізувати фронт. Все не просто. Ми обороняємось активно, у цьому році у нас є результати більші, ніж раніше. Особливо приємно, коли це чітко підтверджує в тому числі й ниття так званих російських «воєнкорів». Щодо захисту неба. Ми говоримо з усіма партнерами щодо цього. На жаль, не було прогресу довгий час з Америкою щодо розширення виробництва антибалістики. Ми намагаємось прискорити цю роботу в Європі – по виробництву нашої власної антибалістики на континенті у достатньому обсязі. Я хочу подякувати Емманюелю, всім партнерам, хто готовий разом з нами прискорювати цю роботу. Будемо і надалі говорити з Америкою щодо їхніх можливостей підтримати Україну, наш захист життя тут і нашу спроможність потім допомагати із захистом життя іншим народам – тим, які цього дійсно потребують. Програма PURL працює, ми за це вдячні. Європа допомагає нам фінансами. Але дуже потрібне і лідерство Сполучених Штатів.