Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - #МузейНаПоштовій площі в м.Києві
Додано 24 січ 2022

#МузейНаПоштовій площі в м.Києві

@muzeynaposhtoviy
Кількість підписників: 261
Фото: 12
Посилання: 222
Опис:
Все про Музей, який створюється Українцями! Музей, як місце сили цілої нації, як площа опори та точка відліку на шляху до остаточного повернення: Українцям - Історії, Києву - Величі та Слави, Україні - Справжньої незалежності та славетного минулого!
Джерело

#МузейНаПоштовій площі в м.Києві | ​20 червня 2018 року почалась безстрокова мирна акція простих киян за ...

Логотип телеграм спільноти - #МузейНаПоштовій площі в м.Києві #МузейНаПоштовій площі в м.Києві @muzeynaposhtoviy
401 Охват/переглядів 2025-01-27 05:11 Повідомлення №245
​20 червня 2018 року почалась безстрокова мирна акція простих киян за збереження унікальної місцевості, пам'ятки історії, археології національного значення та утворення повноцінного Музею На Поштовій площі! До сьогодні триває боротьба за збереження єдиної та унікальної території стародавнього Києва відкритої та збереженої від "остаточного дослідження шляхом викопування". Дана місцевість унікальна та єдина в світі як по площі ( 6000 м2),так і по історичному змісту, а про інформаційний та туристичний потенціал можна взагалі не говорити! Все це можна побачити наживо та крізь зріз сторіч побачити,відчути та усвідомити наскільки глибоко уходять в темряву віків наші коріння ! Це на сьогодні єдине відкрита місцевість, яка пов'язана з появою Християнства на Русі та яка фактично,фізично доводить будь яким хуйлам історичну істину, яка говорить сама за себе! Тисячу років тому в Києві вже було мощення вулиць !!! Уявіть собі!!!Тисячу років тому навіть болот не було на яких сидять представники третього недоРиму ...Навіть тільки за це одне вони готові залити бетоном, просто знищити, стерти з обличчя землі Київської цю місцевість під Поштовою! Саме ці забаганки обслуговують ті,хто лобіюють торгівельні центрита зараз укриття ...назва або функція груди бетону не має значення - головне це припинення існування реальної історичної правди! Ми вже маємо Глобус, на місці якого було зруйновано багато скарбів нашої нації ! А як виглядає "музєїфікація" всі можуть побачити ,якщо зможуть знайти,один фрагмент з цілих Лядських воріт, який нам дозволили лишити! Він є, він на Майдані Незалежності, але куди поділося все інше, чому та хто так вирішив ?! Відповіді очевидні та зрозумілі ...