Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мистецька школа №1 імені Еміля Гілельса
Додано 06 січ 2025

Мистецька школа №1 імені Еміля Гілельса

@music_school1
Кількість підписників: 382
Фото: 3,460
Відео: 532
Посилання: 105
Опис:
⭐️Найкраща мистецька школа в найкращому місті на Землі⭐️ Музична школа з багатими традиціями вже 100 років виховує найкращих музикантів, відомих в нашому місті та по всьому світі👏🏻👏🏻👏🏻 Завітайте до нас, щоб обрати саме свій інструмент🎤🎻🎹🎷🪗🥁🎸
Джерело

Мистецька школа №1 імені Еміля Гілельса | Сьогодні ми завітали в Одеську гімназію № 26 із концертом «Дитинство. ...

Логотип телеграм спільноти - Мистецька школа №1 імені Еміля Гілельса Мистецька школа №1 імені Еміля Гілельса @music_school1
103 Охват/переглядів 2026-04-15 16:52 Повідомлення №3586
🎶 Сьогодні ми завітали в Одеську гімназію № 26 із концертом «Дитинство. Музика. Добро», який пройшов у рамках проєкту «Тиждень добрих справ» 🎶Захід був наповнений світлою та щирою атмосферою, дитячою творчістю, музикою та добром. У концертній програмі виступили учні та викладачі Одеської школи мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса, подарувавши слухачам яскраві емоції та гарний настрій.Глядачі мали змогу насолодитися різноманіттям звучання інструментів та голосу: прозвучали фортепіано, гітара, бандура, скрипка, альт, віолончель, а також вокальні номери.Особливим моментом стало те, що на концерті був присутній одеській композитор Олександр Завірюха, твір якого виконала юна вокалістка Катерина Нагорна (клас викладача Ганни Слободянік). Завершився концерт яскравим виступом Діани Краснопольської у супроводі квартету «Animato» (концертмейстер Вікторія Сокирко) з піснею «Місто спить» із репертуару Квітки Цісик.Директор Одеської школи мистецтв 1 імені Е. Г. Гілельса Марина Русяєва висловила щиру подяку за теплий прийом, гостинність та надію на подальшу співпрацю. Концерт став справжнім святом музики, яке об’єднало дітей, викладачів і глядачів у атмосфері добра та натхнення.Щиро дякуємо директорці Одеської гімназії 26 Тетяні Жорницькій за чудовий подарунок — екскурсію музеєм Квітки Цісик, яка стала приємним і змістовним завершенням цього дня.Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/share/p/1Dbzx6WLJi/