Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Раритет
Додано 14 лип 2024

Раритет

@murakhy
Кількість підписників: 1 350
Фото: 2,050
Відео: 1,110
Посилання: 714
Опис:
Група для оцінки предметів старовини

👥 Кількість підписників

1 350
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -15
Середній/Місяць:: -130

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

Раритет 2026-06-04
Доброго вечора - МИ МУРАХИ🇺🇦 Новини 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,070 23-06-02 06:25
🇺🇦Гвардія наступу🇺🇦ЗСУ з початку травня готові до наступу, накопичені необхідні запаси боєприпасів, ударні угруповання приведені у повну боєздатність. 🎯🤩Загальна чисельність наших ударних резервів налічує до 100 тисяч бійців, понад 300 танків, 400 сучасних гармат, мінометів та РСЗВ. То чому ми зволікаємо і тягнемо з наступом?Бо ми не маємо сильної сучасної авіації, яка прикриє наступ з повітря!🛩Бо без авіації цей наступ не матиме сенсу.Ми втратимо значну кількість бійців та техніки.Це добре розуміє і наше військове керівництво, і керівництво НАТО.Так, нам надали кілька десятків радянських МІГів і Су, але цього недостатньо, росія досі має величезну перевагу в кількості бойових літаків.Поки ми не отримаємо хоча б півсотні F-15 та F-16, щоб ефективно прикрити наступ з повітря, вперед не підемо.🎉Тому що успіх чи не успіх наступу це не просто оцінка дій ЗСУ та командування, ставки куди вищі! На сьогоднішній день ЗСУ - це зразок армії НАТО, організований за новітніми стандартами, озброєний натівською зброєю, який воює за натівськими бойовими статутами, навчений натівськими інструкторами. Але без сучасної авіації. А на війні вона конче потрібна. Фактично, успіх чи не успіх наступу - це не просто показник нашої боєздатності та нашої здатності перемагати, а оцінка всієї сучасної військової організації НАТО.А без повного комплексу озброєння цей показник буде хибним.Успіх наступу - це питання міжнародного престижу України та престижу Західної (англосаксонської) школи військового мистецтва, західної тактики, західного озброєння, і тому наступ ми почнемо тоді, коли абсолютно все буде готово.Росія 🐷має бути розбита на полі бою! 🇷🇺Сьогодні на цей наступ працюють не лише штаби ЗСУ, на нього працює штаб Європейського командування НАТО, американські штаби в Європі та США, усі розвідувально спільноти, усі аналітичні центри та центри цифрової обробки інформації. Повним ходом йде підготовка українських пілотів, готуються аеродроми та техніки для обслуговування літаків, розробляються схеми взаємодії авіації з іншими родами військ.Йде пошук сценарію, який забезпечить військовий успіх. І поки його не буде знайдено і відпрацьовано, ми вперед не підемо. Бо цей наступ має бути таким, щоб після нього росія не отримала жодного шансу на продовження окупації усіх без виключення українських земель.Ставка занадто висока!
Вони живі!І це головне.Майже два роки я допомагаю групі спецпризначенців, про яку жодного разу не згадував.Формально їх навіть не існує.Бо це унікальні воїни, що виконують особливо небезпечні завдання.Вони заходять в тил ворога і знищують склади з боєприпасами та пальним, опорні пункти, важку техніку та центри керування.Більше тижня вони не виходили на звʼязок..Сьогодні зайшов брат одного з бійців.Приніс свій годинник і попросив терміново продати, бо грошей в нього немає, а запит досить великий.Після виконання завдання в одному з районів курщини бійці поверталися на базу. І вже на нашій території їх наздогнав FPV дрон. Побачили, встигли вискочити з пікапа, але машина і все, що в ній було, знищено..Маю місяць, щоб придбати пацанам пʼятимісний пікап, РЕБ, десять FPV, 2 Mavic 3T і Старлінк.Дрібниці, як то ноутбук, планшети і снарягу я знайду сам.На все про все терміново потрібно тисяч 25-30.Роздрібна ціна годинника Audemars Piguet Royal Oak Chronograph сягає 35000 USD, але готовий віддати дешевше. Це інвестиційний годинник, ціна якого буде зростати з року в рік.Від себе особисто виставлю на продаж унікальний - срібний кубок з гольфу 1910 року, який я придбав у Швейцарії в 2004 році за 1500 франків. Сподіваюся, цього вистачить.Пікап вже знайшов. 9500 USD.2 Mavic 3T - це приблизно 9000 USD. Хороший РЕБ до 3000 USD.Старлінк - до 500 USDДесяток FPV ще 2500-3000 USD.Якщо хтось поділиться - буду вдячний.Хто допоможе фінансово - вклонюся в ноги.https://send.monobank.ua/jar/7yq1Hp4ThZ5523 2458 0060 0643 - гривня Приват5375 4141 4325 4349 - гривня Монобанк[email protected]
🇺🇦30 червня я одним з перших зайшов в Імперію Маска і запропонував вам доєднуватися.🚀Писав, що краще першими зайти і зайняти своє місце на «ракеті», але, як завжди, тільки одиниці були реальними спартанцями і почали дійсно грати.Зараз багато тг каналів тільки-но заходять до цього «поїзда», хоч і не в останні вагони, але далеко не в перші, і кусають лікті.За два тижні в грі вже 50 мільйонів людей!!!Про неї пишуть всі аналітики крипторинку, пророкуючи успіх.Очевидно, назва таки має значення.Щодо мене, то вперше з усіх Ігр, можу похвалитися успіхами!На останньому рівні гри я був 36-м в світі!!!В мене хороший результат і досить багато рефералів, хоча для мене це не важливо.Але оскільки гра ввела нову опцію, яку рекламує по всьому світу, а саме «Спільнота», хочу створити свою спільноту і назвати її «Слава Україні»!Нехай вороги скиглять і трясуться!Тут не їхнє поле впливу.Нічого не зроблять.Для того, щоб створити спільноту з синьо-жовтим прапором, мені потрібно мінімум 500 рефералів!Зараз в мене 82.Навіть якщо ви не не хочете грати, підтримайте.Просто зайдіть за посиланням і виділіть хвилинку вашого часу.Мені це нічого особливого не дасть, але в списку спільнот зʼявиться назва нашого найвеличнішого гасла - «Слава Україні».І всі, хто гратиме в Маска в майбутньому, не забуватимуть про війну з росією, як і про те, що Україні потрібна допомога.Буду вдячний кожному, хто зрозумів мій посил, і підтримав.https://t.me/muskempire_bot/game?startapp=hero6145161209