Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мультиакер
Додано 14 лип 2024

Мультиакер

@multiaker_ua
Кількість підписників: 1 162
Фото: 615
Відео: 15
Посилання: 274
Опис:
Адмін @yuraa_286 Показую власний шлях в крипті. Посилання для друга https://t.me/+NBsCxd7YnT1kMWEy
Джерело

Мультиакер | Мої плани/цілі на 2026 рік Вернувся в фул ворк після 3х тижнів розчілу...

Логотип телеграм спільноти - Мультиакер Мультиакер @multiaker_ua
638 Охват/переглядів 2026-01-16 16:45 Повідомлення №1390
Мої плани/цілі на 2026 рік Вернувся в фул ворк після 3х тижнів розчілу (були виноси на нр але успішно злиті🥲) Прийшов час до цього поста) Тут плани більше повʼязані з роботою та в загал з криптою 1. Не обнулитись і ще раз Не обнулитись2. Оточення тіпів апнути З початку минулого року я апнув пзд своє коло спілкування воно зовсім на іншому рівні ніж було, в кращу сторону. (В соло ти НІХУЯ не вартий, паро голів краще ніж одна і так далі, самому дуже важко за всім слідкувати + важко кругом розбиратись) 3. Автоматизація/софти На це покладаю дуже великі надії що це принесе плоди. ДАОшка в цьому плані надіюсь відіграє важливу роль, soon4. Вистроїти пасивний дохід Дуже хочеться мати якусь фіксу в місяць, щоб менше думати за заробіток. Початок поклав фюч бот, вб стейкінг, і нда. (+-20 січня буде пост з результатами)5. Делегування/воркери Теж початок присутній. Є 3 людини на які я можу покластись дати гроші, довірити певну роботу, і знаю що ця інфа не піде в маси. (При абузі це дає буст гарний, перший біток фул соло відпрацював…. другий вже не сам був, а третій такі і не почався😁)6. Маштабування / швидкість реагування Винос чогось не з паро аків а з пачок. Ну і швидкість входу, наприклад тіж пампи на мексі, спреди травень червень. 7. Канал Ну тут плану бачення немає. В загал великої аудеторії не хочу мати. Ізначально канал робився для знайомств, ну і коли пишеш до когось, щоб в протилежної сторони вже була якась лояльність. 8. Купити Мустанг Дуже хочеться але але паро факторів не даюсь з чистою душою купити його. Але в планах є, продати ауді і купити мустанг. Поїздити сезоньчик і злити його.Чисто ❤️ тіпи імено смартіки (ане шмартіки😁)https://t.me/crypto_pidzhakhttps://t.me/maxll_cryptМожливо щось і забув написати якщо згадаю відредагую пост. Ну і що я рекомендую. Діліться інформацією між собою не за $ а за просто так, ну і будьте готові заплатити за ню. Корисна інфа про нда, де можна винести десятки к$, не може коштувати паро соток $! Хочте получити буст в спілкуванні пишіть в лічку тіпам давайте коли один одному, якісь тємки обговорюйте але важливо не зайобувати. Більшість всього якщо ви не будите шукати собі коло спілкування, воно вас саме не знайде.Всім Гм 💰💰💰