Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КАЛІТКА | «Ліверпуль» x #BRING NUNEZ HOME
Додано 14 лип 2024

КАЛІТКА | «Ліверпуль» x #BRING NUNEZ HOME

@moya_kalitka
Кількість підписників: 1 844
Фото: 8,020
Відео: 2,170
Посилання: 2,140
Опис:
🤌 Пишемо про «Ліверпуль», Англію та калітку. Щось тут зайве. Сарказм. Іронія. Агресія. Спам під час турів чемпіонату. Головні інсайдери The Tumez. 💸 Також публікуємо маленькі збори 🐸 Чат: https://t.me/kalitka_chatik 💅 Зв'язок: @e_mcculkin
Джерело

КАЛІТКА | «Ліверпуль» x #BRING NUNEZ HOME | На The Telegraph вийшло велике інтерв'ю Роббо, де він розповідає про т...

Логотип телеграм спільноти - КАЛІТКА | «Ліверпуль» x WE STAND WITH ARNE SLOT КАЛІТКА | «Ліверпуль» x #BRING NUNEZ HOME @moya_kalitka
817 Охват/переглядів 2026-05-21 22:30 Повідомлення №18827
На The Telegraph вийшло велике інтерв'ю Роббо, де він розповідає про те, як сильно вдарила смерь Діогу на команду та роздягальню загалом.«Якщо говорити про клуб, який я залишаю, я не думаю, що ми перебуваємо на етапі 2017 року — ми на етапі перебудови. Цей рік не вдався з багатьох причин. Ми не можемо від цього ховатися, і це не виправдання, але те, через що ми пройшли влітку, жодна команда ніколи не проходила. Жоден працівник клубу через таке не проходив. Сподіваюся, вони ніколи з цим не зіткнуться, тому що те спустошення, яке ми пережили… футбол тоді взагалі не мав значення.Тижнями нам було абсолютно байдуже до футболу. Ніхто з нас не хотів тренуватися. Такою була реальність. Ти приходив на процедури до фізіотерапевтів, а вони не мають емоційних сил тебе лікувати. Розумієш, про що я? Це була чиста реальність.Як футболісти, ми, звісно, маємо обов'язок, ми мусимо рухатися далі, мусимо продовжувати грати, і нам це вдалося. Ми розпочали сезон досить непогано, хоча для нас це все одно був дуже емоційний час.Матч проти «Борнмута» був неймовірно емоційним, адже на ньому була присутня вся родина Жоти. Мені здається, на 20-й хвилині, коли вболівальники співали пісню на честь Жоти, ви могли помітити реальний спад у нашій грі саме через емоційний удар, який це нанесло кожному з нас. Але потім сезон пішов хвилями, він став нестабільним.Я думаю, що до того, що сталося влітку, ніхто не міг підготуватися. Ми вперше побачили один одного після дня завоювання трофея вже в літаку, коли летіли на похорон нашого друга. Я не хочу, щоб це використовували як виправдання, але для хлопців це було надважко. Зрештою, ми всього лише люди. Ні тренер, ні медштаб не могли вимагати від нас максимуму на ранніх етапах через те, що ми переживали, — адже вони проходили абсолютно через те саме».