Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - | Mother of QA |
Додано 06 гру 2025

| Mother of QA |

@motherofqa
Кількість підписників: 1 843
Фото: 347
Відео: 35
Посилання: 298
Опис:
Привіт! Я Аміна 🙋🏼‍♀️ 📍4 роки в QA (Startups/Product/Outsource). 📍Домени: Payments, CRM, iGaming, E-commerce. 📍Будую/ вдосконалюю процеси, веду за собою команди. ✨Тут ділюся досвідом без «галочок» та допомагаю іншим QA рости в IT! Рада знайомству! ✨
Джерело

| Mother of QA | | ️ Технічні співбесіди…. Ох пройшла я їх багацько за ці тижні пошуків.І...

Логотип телеграм спільноти - | Mother of QA | | Mother of QA | @motherofqa
960 Охват/переглядів 2026-04-16 16:57 Повідомлення №887
⚒️ Технічні співбесіди…. Ох пройшла я їх багацько за ці тижні пошуків.І обіцяла поділитись спостереженнями щодо цього! Інсайт який вчергове прийшов у мою голову: «Проводити співбесіди гарно - це справжнє мистецтво». На більшості співбесід (на Senior позиції, важливо розуміти❗️) чомусь я почула сухі теоретичні питання. І з того, що я чую і запитую потім про проєкт - я розумію, що те, що мене щойно запитали - ніяк не дотичне до того, що я буду робити. І от знайшла 100% метч-картинку - те що питають на співбесіді не співпадає з тим, що насправді людина робитиме на роботі. З моєї точки зору, це жахливо. Як на мене - запитувати потрібно про те, що буде безпосередньо стосуватись роботи, на яку Ви шукаєте кандидата. І важливо, формувати кейсові питання, ситуативні питання, питання з практики і тд. і тд. - теоретичні питання не здатні показати реальні знання людини. Це ж не екзамен з ISTQB Foundation, врешті решт 🥲Скажу відверто, що протягом часу пошуків у мене було НЕ більше 5 співбесід, які мені дійсно сподобались. • Питали виключно те, що буде стосуватись моєї майбутньої роботи та обовʼязків. • Питали про досвід. • Питали кейси, ситуації, практичні питання. І це найкраще що може бути! Дякую таким компаніям та інтервʼюерам!!!Це вселяє надію, що ще не все втрачено 😅🫶🏼А що Ви думаєте з цього приводу? Як часто Вас питають суху теорію на співбесідах? 🥲 - часто. 😍 - дуже рідко, у мене були лише гарні співбесіди. 🫱🏻‍🫲🏼 - 50/50.