Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - | Mother of QA |
Додано 06 гру 2025

| Mother of QA |

@motherofqa
Кількість підписників: 1 843
Фото: 347
Відео: 35
Посилання: 298
Опис:
Привіт! Я Аміна 🙋🏼‍♀️ 📍4 роки в QA (Startups/Product/Outsource). 📍Домени: Payments, CRM, iGaming, E-commerce. 📍Будую/ вдосконалюю процеси, веду за собою команди. ✨Тут ділюся досвідом без «галочок» та допомагаю іншим QA рости в IT! Рада знайомству! ✨
Джерело

| Mother of QA | | Привіт, колеги! Перш ніж почати, хочу щиро подякувати кожному з Вас за...

Логотип телеграм спільноти - | Mother of QA | | Mother of QA | @motherofqa
860 Охват/переглядів 2026-03-03 11:48 Повідомлення №859
Привіт, колеги! Перш ніж почати, хочу щиро подякувати кожному з Вас за ту підтримку, пропозиції та рекомендації, які я отримала щодо пошуку роботи! Це було надзвичайно важливо в той момент! Вкотре переконуюсь, що QA community це щось неймовірне 🫶🏼 дякую Вам ❤️Зараз я активно працюю над пошуком своєї dream job, але пошуки пошуками, а розвиватись треба продовжувати 🔥У пʼятницю я переглянула останню трансляцію по курсу ISTQB TM і готова поділитись тим, що чекає мене далі та тим, що вже пройшла! Почала я своє навчання 17 листопада і завершила 27 лютого. 3,5 місяці пройшли в обіймах силабусу, тестів та трансляцій і це ще не кінець 😅 📂 Це був дуже цікавий та насичений шлях. Багато інформації, інсайтів, історій та досвіду. Після здачі іспиту я обовʼязково піду передивлятися всі трансляції і «видирати» звідти покращення та підходи для своєї майбутньої команди! А поки я намагаюсь зібрати всю інформацію в своїй голові та закарбувати її, аби здача іспиту пройшла успішно! 🤞🏼😅 Насправді навчання завершилось лише офіційно, проте попереду мене чекає ще повний, пробний тест, розбір цього тесту, робота над помилками і апрув на іспит… А після цього його здача, в разі провалу - знову робота над помилками та повторна здача! Я майже на фінішній прямій, то ж про результати тестів проміжних та повних буду писати! ✍🏼 А поки, побажайте мені успіху, бо попереду ще багато нервів на шляху до здачі 😁🤞🏼