Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Заглушка
Додано 14 лип 2024

Заглушка

@mortisaeterna
Кількість підписників: 46
Фото: 4,560
Відео: 457
Посилання: 4,720
Опис:
You can view and join @mortisaeterna right away.
Джерело

Заглушка | Передаю привітання усім хайпожерам, що почали розганяти нібито цитату ...

Логотип телеграм спільноти - ∆ Mortis Æterna / OSINT-війна солов'їною 🇪🇺 (except 🇭🇺 and 🇵🇱 for now) ∆ Заглушка @mortisaeterna
38 500 Охват/переглядів 2024-10-17 12:27 Повідомлення №8674
Передаю привітання усім хайпожерам, що почали розганяти нібито цитату «Зараз ми обираємо НАТО».«Чи це працює? Ні, цей документ не працює.Чи працюють домовленості інших великих партнерів з росією? Ні, не не працюють.Тобто це не тільки були домовленості України з росією, а України з усіма партнерами.Значить, в цілому - всі ці домовленості не спрацювали.Хто з цих великих країн, всіх ядерних держав, хто з цих країн постраждав? Всі? Ні, одна - Україна.Хто віддав ядерну зброю - всі? Ні, одна. Хто? Україна.Хто сьогодні воює? Україна.І тому виходить у нас так - і в розмові з Дональдом Трампом я йому сказав: «У нас виходить так, який же вихід? Або в України буде ядерна зброя - і це для нас захист - або ми повинні мати якийсь альянс».Окрім НАТО на сьогодні ми не знаємо дієві альянси. Країни НАТО сьогодні не в війні. Країни НАТО не воюють.В країнах НАТО люди всі живі, слава Богу.І тому ми обираємо - ми і обираємо НАТО, не ядерну зброю. Ми обираємо НАТО.І я вважаю, що мене почув - ну, в даному випадку, Дональд Трамп - він почув і він сказав «У вас справедливі аргументи».