Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Заглушка
Додано 14 лип 2024

Заглушка

@mortisaeterna
Кількість підписників: 46
Фото: 4,560
Відео: 457
Посилання: 4,720
Опис:
You can view and join @mortisaeterna right away.
Джерело

Заглушка | Вся Європа вже декілька тижнів сахається вантажного судна MV Ruby, що ...

Логотип телеграм спільноти - ∆ Mortis Æterna / OSINT-війна солов'їною 🇪🇺 (except 🇭🇺 and 🇵🇱 for now) ∆ Заглушка @mortisaeterna
6 000 Охват/переглядів 2024-10-07 12:19 Повідомлення №8615
Вся Європа вже декілька тижнів сахається вантажного судна MV Ruby, що перевозить аміачну селітру з рф. Всього лише 20 тисяч тонн. Як бонус судно має пошкодження, тому не дивно, що дружнього порту щось якось не знаходиться. Мабуть, через рф і свіжі спогади про бігбадабум у Бейруті.Та й чого гріха таїти, подорож MV Ruby з самого початку якось не задалася. В серпні балкер відплив з Кандалакші, що на Кольському півострові рф, але майже одразу сів на мілину та отримав пошкодження. Продовжити рух до Африки в такій ситуації не вийшло, тому прибилися до берегів Північної Європи. Норвегія пустила балкер на невеличкий ремонт у порт Тромсе, де він й пробув з 1 по 4 вересня.Потім корабель зробив спробу ремонту в Клайпеді, але в Литві не були раді його бачити. Мальта і собі сказала, що судно пустять у мальтійські води лише після розвантаження. Якщо що, воно зареєстровано на Мальті та належить мальтійській компанії Ruby Enterprise, а керує цим всім Serenity Shipping, що базується в ОАЕ.Наразі цей потенційний нітратоамонієвий летючий голландець все ще валандається біля узбережжя Кента. На сьогодні британська влада поки ніяк не прокоментувала, чому судно і досі тут. Тому деякі жителі країни вже розмірковують чи не дозволять йому увійти в Дуврську протоку.Судно вже навипередки називають плавучою бомбою та троянським конем для якогось з портів Європи. Британці ще й пригадали недавні російські погрози ядеркою у свій бік і наполягають, що їм таких сюрпризів не треба.