Джерело
●News of monitoring● | ️Зараз по всій лінії фронту у нас "повна жопа": в словах Безуглої бага...
66 Охват/переглядів
2025-01-14 20:48
Повідомлення №16209
❗️Зараз по всій лінії фронту у нас "повна жопа": в словах Безуглої багато раціонального зерна та правди, — командир 3 ОШБр Білецький в інтерв'ю📍По всій лінії фронту повна жопа: задача, яка поставлена моїй бригаді, ставиться дивізії. Бригада справляється, але якщо нарізати неадекватні задачі, потім не треба дивуватись неадекватним результатам.📍Бригада отримує 50 км фронту, всі ці кілометри атаковані 2 дивізіями — це жопа (бригада — 3 000 - 5 000, дивізія — 6 000 - 25 000).📍Багато, що говорить Безугла, це чиста правда. Але це призводить до повної недовіри в армії. Не факт, що зверху розуміють, що щось потрібно змінювати.📍РФ серйозний противник, але я не бачу якісних солдат, планування, достойного лідерства та управління. Скотське відношення до людей, не бачу, що вони високотехнічні чи інноваційні.📍Проблема СЗЧ не в людях, які пішли: в одній бригаді може бути 1500 СЗЧ за місяць, а в іншій за 3 роки стільки немає. Потрібно робити аналіз ефективності підрозділів та командирів.📍Для залучення українських добровольців потрібно змінити підхід до їхньої підготовки, виживання, планування та цінності, що зменшить втрати та підвищить ефективність.📍Аналітики в армії не існує, бо розподіл і задачі будуть автоматизовані. Тоді генерали втратять важіль, як самоуправство і одноосібне рішення розподілу боєприпасів.📍У нас є батальйони, які за 6 місяців отримали більше, ніж механізована бригада за рік. А потім на ставці можуть казати: ось ці молодці, а ці лайно якесь.