Джерело
Моніторинг Київ | Почитайте будь ласка, це важливо для мене!❤️ Новий рік - це про дім. П...
21 900 Охват/переглядів
2025-12-31 09:42
Повідомлення №23339
Почитайте будь ласка, це важливо для мене!❤️ Новий рік - це про дім. Про своїх.І за ці два роки цей канал став для мене не просто роботою чи моніторингом.Ми з вами стали майже 70-тисячною сімʼєю, яка щодня живе в одній непростій реальності.На початку 2025 року я був упевнений... цей канал не доживе до 2026…Але життя розпорядилось інакше.І, на жаль ми з вами досі тут не для прогнозу погоди чи особистих історій,а для того, щоб стежити, попереджати й триматися разом.❗️Як і в попередні два роки, у новорічну ніч я виходжу на “нічну”.Починаючи з 20:00, щогодини в каналі буде оновлюватися інформація про повітряну обстановку нашого регіону та сусідніх областей.Щоб ви могли залишатись за святковим столом - просто кинули погляд, побачили що написав Влад і далі з рідними/друзями і т.д.🥺 Дякую вам за цей 2025 рік.Він був важким. Болісним. З маленькими радощами.... й великим, невідʼємним болем.Я безмежно вдячний кожному з вас.За донати, які допомагали триматися весь цей рік.За теплі слова в коментарях — після кожної «бібізянки».За подяку, яку я читаю після кожного довгожданної фрази «атака завершена».Ми разом. Ми сильні. Ми обовʼязково впораємось.🌟 Підтримати новорічну банку адміністратора та, можливо, символічно “подякувати за рік” можна за реквізитами нижче.https://send.monobank.ua/jar/5oUkwUbV364441 1111 2928 2681