Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Моніторинг Київ
Додано 14 лип 2024

Моніторинг Київ

@monitoring_kiev
Кількість підписників: 151
Фото: 3
Відео: 137
Посилання: 906
Опис:
Зв'язок @Monitoring_kbot
Джерело

Моніторинг Київ | ️ Удари по енергетиці України 2025. Із травня в аналітичних колах в т....

Логотип телеграм спільноти - Моніторинг Київ | Аналітика Моніторинг Київ @monitoring_kiev
17 200 Охват/переглядів 2025-07-02 12:43 Повідомлення №18702
⚡️ Удари по енергетиці України 2025. Із травня в аналітичних колах в т.ч розвідці ходять одні й ті ж тези: РФ готується завдати ударів по енергосистемі. Масовані удари по енергетиці, блекаути, тиск на тил, хаос. І — я теж так думав. Що це буде логічною відповіддю на операцію «ПАВУТИНА».Але цього не сталось. Ворог не завдав жодного масштабного удару по ТЕС чи ТЕЦ. Поки що.❗️Та головне питання — не “чи буде”, а “чи зможе”? І тут відповідь — так. 🔺 У Києві, в таких місцях як Жуляни, Рембаза, Антонов, фіксуються десятки влучань дронів за одну атаку. Це вже не "рідкісні прильоти" — це методичне стирання об'єктів.🔺 А тепер уявіть — ціллю стане ТЕЦ. Не бетонний ангар. А складна, уразлива інженерна система. Туди прилетить не один дрон, а двадцять. Одночасно.🚬 Що там на рахунок західної частини країни?Не все так файно. Під час нічної атаки 28–29 червня, до західних регіонів прорвалось близько 60–70 дронів.Це масштабний прорив, і він свідчить: захищеної енергетичної інфраструктури немає. Якщо Росія знову ризикне власними НПЗ, щоб відкрити цей "ящик Пандори" —відключень буде не уникнути.