Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Позивний МОЛОТ
Додано 14 лип 2024

Позивний МОЛОТ

@molotgryup
Кількість підписників: 1 996
Фото: 168
Відео: 82
Посилання: 40
Опис:
You can view and join @molotgryup right away.

👥 Кількість підписників

1 996
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -12
Середній/Місяць:: -11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 528
Середній/День:: 1,800
Середній/Тиждень:: 9,657
ERR: 327.05%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія змін лого

Історія змін назви

Позивний МОЛОТ 2024-08-03
Позивний МОЛОТ (ПАТРУЛЬ NATO) 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,800 24-08-05 18:29
Вже декілька днів соцмережі насичені крутими новинами про медалі з олімпіади, та про літаки F-16…Як би це пафосно не звучало, але заєбісь це коли воно дійсно якось вплине на хід війни, леопарди та Абрамси ми вже бачили, а поки ми пройобуємо… Я бачу іншу картинку, медіа повноцінно не працює, телемарафон замилює очі народу, і пробує контролювати стан «все під контролем» тобто навіть під контролем пройобуємо…Так на фронті важко, деякі підрозділи без ротації 3 рік дають опір ворогу, і вони просто навіть не до кінця розуміють що відбувається далеко в тилу, мотивуючись думками:- якщо люди в мирних містах живуть добре ,то «робота» робиться правильно, так але є одне але, і я це «але» побачів, за пів року відновлення після «очєрєдного» поранення, люди починають забувати що таке війна, жити на широку ногу, знаєте статистику нових авто скільки куплено в 2024 році? Дохуя повторююсь медіа+влада це не контролює, не говорить до кінця правду і не мотивує правильно людей допомагати військовим, і мобілізовуватись до війська.Треба більше мотивованих людей, і не обовʼязково у війську, можна і там, там де не лунають вибухи кабів.А поки ми пройобуємо.Але це поки.. Доповідь закінчив: мол. с-нт ЗСУ Русецький.P.S. Звісно ця думка не для підписників мого каналу, тут всі максимально мотивовані, і завжди допоможуть і підтримують за це Вам дякую.. думка на загал.
ОДИН З НАЙБІЛЬШИХ ШТУРМІВ ВІЙНИ: 57 ОДИНИЦЬ БРОНЬОВАНОЇ ТЕХНІКИ, 12 МОТОЦИКЛІВ ТА 200 ШТУРМОВИКІВ КИНУЛИ ОКУПАНТИ ДЛЯ ПРОРИВУ ПОЗИЦІЙ ТАВРІЙСЬКИХ ДЕСАНТНИКІВВоїни 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади відбили один з найбільших російських штурмів за весь час повномасштабної війни на Курахівському напрямку.Армія окупантів одночасно застосувала 11 танків, 45 бойових броньованих машин з десантом та 1 бойову машину підтримки танків «Термінатор». Атакували росіяни і на мотоциклах — виїхало 12 «гонщиків».Ворожі колони висунулись для атаки на світанку. Штурм почався відразу з кількох напрямків.Аеророзвідка 79-ки виявила російську техніку ще далеко на підступах. По бойових порядках окупантів відразу почала працювати наша артилерія. Перші танки і бойові броньовані машини почали зупиняти наші оператори ударних дронів. Далі вступили у бій протитанкісти. Чимало техніки підірвалось на мінах, підступно розставлених саперами 79-ки.У підсумку бою наші десантники підбили 6 танків та 7 ББМ з піхотою. Спалили усі 12 мотобайків. Росіяни зазнали шалених втрат у живій силі: 40 росіяни — знищено, ще 37 — поранено.Після підбиття перших танків і бронемашин, інша техніка кинулась тікати з поля бою. Піхоту, що порозбігалась по посадках, добивали скидами наші пілоти.Сьогодні росіяни вкотре переконались, що таке справжня десантна міць 79-ки!Слава вам, воїни-десантники!Слава Україні!⚡️ Приєднуйтесь до великого збору Таврійських десантників на унікальну РЛС, яка допоможе знищувати російські дрони: https://send.monobank.ua/jar/448X4FQANx📌 Номер картки банки: 5375411220896224