Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Позивний МОЛОТ
Додано 14 лип 2024

Позивний МОЛОТ

@molotgryup
Кількість підписників: 1 996
Фото: 168
Відео: 82
Посилання: 40
Опис:
You can view and join @molotgryup right away.
Джерело

Позивний МОЛОТ | Це відео, мабуть, сьогодні було у стрічці в кожного. Можливо, когось в...

Логотип телеграм спільноти - Позивний МОЛОТ Позивний МОЛОТ @molotgryup
1 900 Охват/переглядів 2025-11-11 19:04 Повідомлення №807
Це відео, мабуть, сьогодні було у стрічці в кожного. Можливо, когось воно здивувало, але ті, хто воює в цьому районі, розуміють, що ситуація передбачувана й зрозуміла.Але хочу звернути увагу не на це. Це відео дуже показове для цивільного населення — воно добре ілюструє стан справ у ворога.Колони танків та БМП закінчилися. Тепер, якщо десь виїжджає танк на вогневу позицію, усі підрозділи на смузі оборони одразу відчувають «збудження» щодо його знищення. Їх небагато, і їх бережуть. Навіть штурми із застосуванням ББМ — рідкість.Основне, чим пересувається ворог під час штурмів, — це ось такі «корита» з вирізаним верхом, мото- та квадроцикли. Коли ворог іде в атаку, це не схоже на штурм технологічної армії, а радше на сцену з фільму «Шалений Макс».Ворог не страшний — він просто чисельний. Вбивати їх стало легше, адже легше відпрацьовувати по ворогу з будь-якого засобу, якщо він їде на «буханці», а не в броні.Тому не все так жахливо, але кількість бере своє. Тактика Жукова, на жаль, працює.У нас кількість СЗЧ збільшується й стає суспільно підтримуваним явищем. «Бусифікована» частина у своїй основі не є дієвою та ефективною як бойова одиниця. Усе це в комплексі призводить до появи таких відео. І надалі ви бачитимете їх ще більше, адже у нас багато міст.Той, хто сподівається, що все завершиться Донецькою та Луганською областями, — дурень.Звісно, є й позитив. Спостерігаю прихід у підрозділ, де я служу, молодих, вмотивованих, тямущих людей. Зараз вони вчаться всім тонкощам роботи й скоро будуть «зтесувати» ворогів у промислових масштабах. Так, такі ще трапляються, хоч загалом — велика рідкість. Думаю, що наступнимявищем, яке може бути ефективним у питанні поповнення особового складу, є залучення жінок як операторів БПЛА та НРК. Наші військовослужбовиці демонструють рівноцінну ефективність і виконують свої обов’язки без зауважень.В умовах, коли йдеться про виживання народу, я вважаю це цілком нормальним явищем, тим більше, що подібні приклади є серед воюючих країн сучасного світу.Хоча, водночас, виникає відчуття іспанського сорому за деяких представників чоловічої статі — особливо коли спостерігаєш, як такі «особини», гламурно підстрижені й попиваючи флет-вайт через трубочку, розповідають про свій бруталізм та власну «важливість» у цьому світі.Зрозуміло, що уся країна воювати не може й не повинна. Для цікавості рекомендую переглянути статистику мобілізованих відносно кількості населення під час Другої світової війни.Але щоб країна й її народ не перестали існувати, потрібно, щоб кількість козаків переважала кількість свинопасів і гречкосіїв. Те саме стосується й співвідношення між тими, хто робить усе можливе для перемоги, і тими, хто залишається інфантильною безтолоччю.Як би там не було, кожен робить те, що вважає за потрібне. Особисто я знаю, що роблю все, що можу, у команді крутих людей — про історії яких колись писатимуть книжки.Наша команда зростає, і це чудово. Це — великий доказ того, що «не все пропало».Рекомендую зберегти це відео й час від часу переглядати його перед сном, бо вони вже потроху їдуть до вас — і щоразу стають ближчими.P.S. Дракон.🐉