👁 821
25-07-19 07:06
Швидка не приїдеІ ось чому не варто надіятись на 103 1. Непрофільні виклики. Екстренка розрахована на випадки, які загрожують життю або працездатності людини. В той час як більшість людей викликають 103 на пʼяницю або поміряти тиск/температуру чи дати пігулочку/укол. 2. Дефіцит кадрів. З моїх спостережень за останній рік на 103 лишилось 30% медичного персоналу, а кількість викликів як на всі 100%. 3. Велика кількість викликів. Ви або недочекаєтесь карету бо вам її не дадуть, або всі вони на викликах або ж прийдеться довго чекати поки якась звільниться. 4. Недостатність домедичної допомоги. Реально екстренні виклики клінічна смерть/масивні кровотечі не дочекаються приїзду 103 без допомоги оточуючих на місці. Почати діяти потрібно до 5 хв.Що робити? Все ж зателефонувати на 103 і в разі відмови в наданні карети спитатися в відповідального лікаря що вам робити і в яку лікарню 24/7 можна звернутися у вашому випадку. Рекомендую проходити курси з ДМД кожного року і побільше. Моя особиста рекомендація для корпоративних тренінгів «МедОсвіта Захід»