Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Замітки молодого акушер-гінеколога
Додано 14 лип 2024

Замітки молодого акушер-гінеколога

@molodui_feldsher
Кількість підписників: 839
Фото: 103
Відео: 18
Посилання: 49
Джерело

Замітки молодого акушер-гінеколога | Про 1000 грн зимової підтримки і всі інші «прикольні» роздачі від влад...

Логотип телеграм спільноти - Замітки молодого акушер-гінеколога Замітки молодого акушер-гінеколога @molodui_feldsher
752 Охват/переглядів 2025-11-07 11:33 Повідомлення №267
Про 1000 грн зимової підтримки і всі інші «прикольні» роздачі від влади.Підтримка для соціально незахищених верств - це добре. Гранти для підприємців - це дуже добре і оправдано. Проте коли підтримка не має цільової аудиторії - це погано.А зараз я згадаю про медиків і про те як вони звільняються. Проблема не тільки на 103, вона у кожній лікарні, від санітара і до лікарів. Звільняються бо зарплата мала, звільняються бо навантаження збільшується. А коли інші звільняються навантаження ще більше зростає, але зарплата лишається такою ж малою.Я не знаю на що розраховує система - чи на бронювання для медиків, чи на те що воно само якось владнається. Приходячи додому після важкої зміни медик буде приносити додому рідним задоволення того що у сім’ї медик (їсти йому не треба, оскільки в нього є клятва Гіпократа)Заповнюючи ел.систему Хелсі я бачу яка сума платиться за кожну операцію - це смішно. Це смішно бо це якось має забезпечити і зарплати і обладнання і перебування пацієнта в стаціонарі. Натомість я навіть не можу скласти як вистачає цих коштів на харчування пацієнта в стаціонарі.І от кожного разу як я бачу допомогу «усім за все хороше» - це як пластир на ампутовану ногу, створює видимість, а не вирішення проблеми. Це не системне рішення, а просто популізм.