Джерело
Мурашка | Чому люде люблять свободу і відповідальність? Навіщо людям вільний виб...
297 Охват/переглядів
2025-11-15 12:19
Повідомлення №1244
Чому люде люблять свободу і відповідальність? Навіщо людям вільний вибір?Я досьвідчувала від вибору більше шкоди, нїж користи. Війна в Українї — се вибір Путина, полїтиків і солдатів почати єї. Ба більше, на осібному рівнї я стрічала людей, які самі себе заганяють у яму, не чують, не розуміють; вони хочуть вибрати ся, вони хочуть любови, але наче не здатні побачити, що сами ранять себе й инших, бо вони були так виховані, бо сьвіт їх ранив, бо, бо, бо обставини, що не залежать від них. Хіба ми можемо покласти на них відповідальність за їхний стан? Хіба з їхним минулим вони могли поводити ся інакше? Льоґічне питанє: якби не людина вирішувала що їй робити, то хто? Держава? Прекрасний новий світ? Для мене відповідь очевидна: Бог, бо я вірю, що він є і що він є добрий.Гаразд, якби ми не мали волї і були "роботами", не було би справжньої любови. І що? Жадан писав любов варта усього, варта болю твого. Та коли болю так богато, здаєть ся, що нї любов, нї житє не вартують того болю.Що ви думаєте про се?