Джерело
Моє Яремче | Стрілянина біля Міжгірського ТЦК: військові відкрили вогонь під час сп...
499 Охват/переглядів
2026-05-10 03:12
Повідомлення №34371
🪖 Стрілянина біля Міжгірського ТЦК: військові відкрили вогонь під час спроби штурму будівліМені стали відомі нові деталі конфлікту біля 2 відділу Хустського РТЦК та СП у Міжгір’ї, який стався після мобілізації місцевого представника ромської громади.За інформацією джерел серед працівників ТЦК та очевидців, після цього біля будівлі зібралось близько 30 людей. Натовп почав виламувати двері та намагався прорватись всередину ТЦК.❗️Під час конфлікту працівники ТЦК відкрили вогонь. За наявною у мене інформацією, було здійснено щонайменше 4 постріли:більшість - зі стартового пістолетащонайменше один постріл - з автомата Калашникова📌 Як стверджують джерела, постріл з автомата був здійснений холостим набоєм.І тут виникає окреме питання.За інформацією зсередини РТЦК, такі холості набої зазвичай використовуються під час поховань загиблих військових та церемоній прощання з Героями.❗️Також стало відомо, що керівництво ТЦК спочатку намагалось заперечити факт стрілянини.Йдеться про ТВО начальника 2 відділу Хустського РТЦК та СП майора Романа Салигу.Спершу звучала версія, що пострілів взагалі не було. Потім - що було лише два постріли холостими набоями.Але після цього мені надіслали відео, на якому чітко чути щонайменше чотири постріли.Тобто зараз навіть покази самих працівників ТЦК між собою не сходяться.Тепер правоохоронці мають встановити:• хто саме відкривав вогонь• з якої зброї стріляли• чому в автоматі були холості набої • хто намагався приховати реальну кількість пострілів.Щодо ромів, які вривались в ТЦК - тут все очевидно, мають отримати покарання за спробу силового захоплення військової будівлі і режимного обʼєкту. 🗣Надіслати новину📱 Віталій Глагола | Підписатися