Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Моє Яремче
Додано 14 лип 2024

Моє Яремче

@mojejaremcze
Кількість підписників: 3 603
Фото: 24,600
Відео: 8,940
Посилання: 14,900
Опис:
Телеграм-канал Фейсбуку спільноти "Моє Яремче".
Джерело

Моє Яремче | Гуляйпільский напрямок — другий за кількістю штурмових дій ворога. Оку...

Логотип телеграм спільноти - Моє Яремче Моє Яремче @mojejaremcze
572 Охват/переглядів 2026-03-25 04:04 Повідомлення №33251
Гуляйпільский напрямок — другий за кількістю штурмових дій ворога. Окупанти просунулися поблизу Залізничного — DeepState.Аналітики зауважують, що статистика штурмових дій ворога повернулася в логічний вектор. При вітряних, дощових та морозних умовах, ворог ліз, користуючись цим, щоб бути непомітним. Зараз він може штурмувати з відносним полегшенням. Для СОУ покращення погодних умов — це можливість більше і легше знищувати противника. Тож бойові дії набирають обертів після "зимового спаду"... 🔹Найбільшу кількість на сьогодні зберігає Покровський відтинок. Противник здійснює активний тиск в напрямку Гришиного, постійно просочується, але й знищується.Продовжується накопичення в самому місті та перегрупування цих сил. 🔹Друге місце займає Костянтинівський відтинок, де противник активно прощупує оборону СОУ, шукаючи слабкі місця для просочування та накопичення в напрямку міста. Іллінівка та Бересток залишаються бажаними цілями для затягування в саму Костянтинівку. 🔹Майже таку ж активність по штурмових діях має противник і на Гуляйполі, з постійним просочуванням в глибину нашої оборони. Найбільше фіксацій ворога здійснюється в Залізничному і вже за ним. Військовий на псевдо «Мучной» пише, що ділянка поблизу Залізничного фактично перейшла в сіру зону: контроль нестійкий, обидві сторони працюють по виявлених цілях, йде боротьба за ініціативу. У районі Гіркого противник намагається просочуватись малими групами, підтягувати особовий склад і закріплюватись, але частину піхоти знищують ще на підходах, повноцінно розгорнутися не дають.По Староукраїнці, за його словами, ситуація неоднозначна, ворог застосовує «Молнії», що вказує на присутність наших сил у районі. Поки що незрозуміло, чи це локальні епізоди, чи початок системної роботи по цьому населеному пункту. Село під тиском, зона ризику зростає.🔹Продовжує зберігатися активність на Слов'янському відтинку, де ворог реалізовує свої ресурси підтягнутих додаткових сил. Постійне просочування в глибину, спроби накопичення та закріплення створюють додаткові проблеми для українських бійців там. Аналітики радять звернути особливу увагу на ділянку по відтинку Федорівка Друга-Новомаркове.🔹Також дещо набрав активності Лиманський відтинок, де на позиції Сил оборони почався здійснюватися тиск з боку ворога, який підтягнув туди додаткові ресурси. 🚀Підтримати🤝__🤝🚀Приєднатися до ZN.UA