Джерело
Моє Яремче | Огляд ситуації на фронті від українських військових.Військовий на псев...
366 Охват/переглядів
2026-01-19 07:55
Повідомлення №31801
Огляд ситуації на фронті від українських військових.Військовий на псевдо «Мучной».
🔹 Куп’янський напрямок.Ситуація критично складна! Бої не вщухають на східному фланзі та безпосередньо за центр міста. Куп’янськ не перебуває під повним нашим контролем, ворог постійно намагається просочуватися як у центральну частину, так і з північного флангу. Тиск щільний, противник використовує тактику накопичення і проривів через прогалини в обороні. Тримаємося, але ділянка важка.🔹 Лиманський напрямок. Наші підрозділи поступово підтискають противника у південно-західній частині Ярової. Основна задача з огляду просування: розчистити коридор для стабільного боєпостачання та маневру сил. Напрямок Дробишеве–Ставки повністю під нашим контролем, що дає можливість утримувати логістику. Водночас ворог намагається заходити у Лиман з північно-східного флангу, має незначні тактичні просування, без різких проривів.🔹 Слов’янський напрямок.Район Озерного утримуємо, більша частина населеного пункту перебуває в сірій зоні. Західна частина за нами, контроль зберігається! Закітне також поки під нашим контролем, всередині населеного пункту тривають бої, східна та центральна частини залишаються проблемними, бо там сидить ворог. Вкиди русні про повне захоплення — не відповідають реальній обстановці. Хромівка, Бондарне та Міньківка наразі знаходяться в червоній зоні — росіяни там закріпилися.🔹 Костянтинівський напрямок.Наші бійці зайшли у Предтечине, близько половини населеного пункту під нашим контролем, також утримуються опорні позиції на підступах. Паралельно тривають жорсткі бої за Бересток та Іллінівку. Противник тисне, активно застосовує дрони й артилерію. Ситуація важка, але оборона не посипалася ще.🔹 Покровський та Новопавлівський напрямки.Суттєвих змін немає, стоїмо міцно, оборона стабільна! Нових активних маневрів або проривів з боку противника наразі не фіксуємо.
Аналітики DeepState.
🔹 Ситуація в ГуляйполіПротивник продовжує поглинати місто, відправляючи на постійні штурмові дії невеликі групи піхоти. В останньому оновленні всі могли побачити суттєве збільшення червоної зони в місті, де вже давно фіксувалися росіяни, весь час пробували закріпитися і з часом їх кількість в цій частині стала переважаючою, що змусило бійців Сил Оборони залишити позиції.Однак бої за місто тривають в західній частині населеного пункту, де також постійно фіксується противник, а ЛБЗ як такої немає, адже динаміка боїв насичена постійною інфільтрацією піхоти ворога. Старший лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс".
🔹 На Добропільському напрямку в полон потрапляють "слівкі общєства", які не встигли відмотати свій термін, підписали контракт і вже через місяць потрапили в полон. Судячи з останніх кадрів з наших FPV, де дуже добре видно фейс цих переляканих тіл, то близько 75% всього о/с — це ось такі подібні аварійні елементи.Не знаю де і як, але тут бомжів реально вистачає, причому відвертих.
🚀 Підтримати 🤝 ✅✅🤝🚀 Приєднатися до ZN.UA