Джерело
Моє Яремче | Керівника Хустського управління ДСНС підозрюють у переправленні військ...
587 Охват/переглядів
2025-03-12 08:11
Повідомлення №24871
🚨 Керівника Хустського управління ДСНС підозрюють у переправленні військових за кордон: ДБР та військова контррозвідка проводять обшукиСьогодні зранку правоохоронці навідалися до Андрія Поповича, який очолює Хустське районне управління ДСНС.Слідчі дії проводить Державне бюро розслідувань, військова контррозвідка та Оперативно-розшуковий відділ (ОРВ) прикордонників.❗ Причина – організація схеми нелегального переправлення військових за кордон. Справу розслідують за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон).Як встановили слідчі, Попович разом із чотирма спільниками намагався організувати втечу двох військовослужбовців, які самовільно залишили частину на Львівщині.📍 Схема працювала так:🔹 За $6500 вони планували вивезти військових із полігону Львівської області,🔹 Спільники доставили їх на Закарпаття,🔹 Далі їх мали переправити через кордон, але схему викрили.В результаті двом військовим втекти не вдалося, а організаторів викрили.❗ Наразі в Поповича проводять обшуки як вдома, так і на робочому місці. Очікується вручення підозри.P.S. Уточнив всю інформацію наразі🗣Надіслати новину🚀Віталій Глагола | Підписатися