Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Mockingbird Shares
Додано 01 січ 2022

Mockingbird Shares

@mockingbird_shares
Кількість підписників: 124
Фото: 1,230
Відео: 71
Посилання: 1,020
Опис:
Ділюся посиланнями. Контент не генерую. Тематика: ML/AI/LLM, висєри на мера Києва, петиції, навколо наукова/освітня сфера Зв'язок: пишіть в коменти Шітпост: @mockingbird_shitposts Твітор (вмер): @007morf Тепер вже офіційні коменти: @mockingbird_chat
Джерело

Mockingbird Shares | Департамент освіти Києва саботує військову підготовку молоді. Конкретн...

Логотип телеграм спільноти - Mockingbird Shares Mockingbird Shares @mockingbird_shares
33 Охват/переглядів 2024-08-20 10:37 Повідомлення №1691
Департамент освіти Києва саботує військову підготовку молоді. Конкретно – директор департаменту Олена Фіданян. З минулого року держава активно реформує шкільний предмет Захист України (колишній захист Вітчизни або ДПЮ). Це оновлена комплексна програма, де дітей зі школи вчитимуть військовій справі, домедичній допомозі, навіть керуванню БПЛА. До розробки нової програми залучені військові, ветерани та профільні організації. Це не швидка історія, за рік-два-пʼять у нас не буде цілого покоління, готового до війни. Але стратегічно – це питання нашого виживання. Абсолютно правильний крок. Так от, уряд виділив на оновлення матеріально-технічної бази та навчання викладачів 1,5 млрд грн. З 1-гр вересня Захист України буде відбуватися в осередках, де раз на місяць впродовж цілого дня учні будуть проходити курс. В цих осередках працюватимуть вчителі лише Захисту України, а не фізруки, яких додатково довантажили цим курсом і вони зазвичай у волейбол грали з учнями на цьому уроці. Для того, щоб використати освітню субвенцію і викладати за новою програмою, треба долучитися до всеукраїнського педагогічного експерименту. І знаєте, що? Департамент освіти Києва – єдиний, хто відмовився до цього долучитись. Тобто свідомо відмовляється від нової програми в Києві і підготовки вчителів. Виходить, що всюди, навіть у Донецькій області, школи, які створили осередки, вчитимуть Захисту України по-новому, а в Києві – ні. Це тотальний сюр і ганьба, і я не знаю чого тут більше: саботажу, ліні, профнепридатності чи небажанні брати на себе відповідальність. Можливо, субвенцію КМДА важче розпилити, ніж міський бюджет. Можливо, просто не хочуть, щоб київські діти вчились у школі чомусь корисному. В будь-якому разі, через своє чудове керівництво Київ ризикує залишитись єдиним містом без оновленої програми. Це повний провал. Дуже прошу вас поширити цю інформацію, зробити розголос і звернути увагу КМДА, Департаменту освіти і конкретно пані Фіданян, що вони зайняті чимось не тим. Українські діти мають бути готовими до Захисту України з малих років. Київські діти теж заслуговують на цю підготовку.