Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МОЗАМБІК.МЕДІА: Лубни, Пирятин, Хорол, Гребінка, Оржиця
Додано 14 лип 2024

МОЗАМБІК.МЕДІА: Лубни, Пирятин, Хорол, Гребінка, Оржиця

@mo3ambik
Кількість підписників: 34 466
Фото: 21,500
Відео: 1,390
Посилання: 11,500
Опис:
Сайт https://mo3ambik.media 🤝Адмін @mo3ambik_admin 🗣ЛубниЧат @lubnyChat 💡ЕнергоЧат @energo_chat_pl 💼Вакансії @lubnyWork 🏘Нерухомість @lubnyDim ⛳️Вулиці @lubny_street_bot

👥 Кількість підписників

34 466
Середній/День:: -31
Середній/Тиждень:: -80
Середній/Місяць:: +1142

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 521
Середній/День:: 4,840
Середній/Тиждень:: 9,007
ERR: 27.62%

📊 Кількість повідомлень на день

4.1
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 5
Середнє за день: 4.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🕯Вічна пам'ять та шана Копайленку Сергію Леонідовичу20 січня у військовій частині на Запорізькому напрямку раптово помер наш земляк - старший солдатКОПАЙЛЕНКО СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧНародився 5 червня 1978-го у Києві. Закінчив Київську школу №46, здобув спеціальність токаря.У 2000-му переїхав жити на Лубенщину у с. Вовчик. Працював на приватних підприємствах с. Литвяки, на станціях технічного обслуговування автомобілів у Лубнах.З 2023-го став на захист України. У одній з важких військових операцій отримав поранення, але після лікування повернувся у стрій.Був доброзичливою і життєрадісною людиною. Любив дітей, захоплювався природою та рибалкою. Його буде дуже не вистачати мамі, дружині та дітям.Вічна пам’ять та доземний уклін нашому Захиснику. Висловлюємо щирі співчуття рідним Воїна.Прощання з Героєм відбудеться 30 січня о 12:00 біля музею с. Вовчик.Панахида за загиблим - цього ж дня об 11:00 в с. Вовчик, вул. Андрія Жука, 18.30 січня у Вовчицькому старостинському окрузі оголошено Днем жалоби
🕯Вічна пам'ять та шана Каюну Юрію Вікторовичу22 січня на Запорізькому напрямку у стрілецькому бою загинув наш земляк - розвідник роти спеціальної розвідки, солдат КАЮН ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧНародився 29 жовтня 1991-го в с. Кононівка на Лубенщині. Навчався у Чуднівській початковій школі, потім закінчив Нижчебулатецьку школу. У ПТУ №53 с. Войниха отримав професію тракториста-машиніста. Не боявся ніякої роботи. Працював на будівництві у м. Київ, згодом водієм-експедитором на приватних підприємствах Лубенщини.Рано залишився без матері, тож добре знав ціну підтримки і був готовим завжди прийти на допомогу. Його надійного плеча дуже не вистачатиме дружині, донькам, сестрі.Вічна пам’ять та доземний уклін нашому Захиснику. Висловлюємо щирі співчуття рідним Воїна.Прощання з Героєм відбудеться 28 січня о 12:00 у Лубнах на Володимирському майдані.Панахида за загиблим цього ж дня о 13:00 в с. Нижній Булатець, вул. Садова, 41. Поховання на цвинтарі села.28 січня в Лубенській громаді оголошено Днем жалоби.
#Мозамбіку_пишутьЗооветсервіс ZooVetServiseНаш кіт пережив справжнє пекло…Прошу розповсюдження, щоб інші тваринки не постраждали від некваліфікованих лікарів!Ми втратили час, грошіі ледь не втратили кота.Ми звернулися до клініки Зооветсервіс, бо кіт не міг нормально пісяти.Наче б то нова клініка в Лубнах, черги, запис, все виглядало так, наче гарно лікують, а виявилось зовсім навпаки 😔Півтора місяця лікування виглядали як експерименти:таблетки, промивання, операція, три катетери —але результату не було.(Доречі-результати аналізів, УЗД не давали, наполягали на операції!)Після операції стан не покращився.Кіт продовжував страждати, з’явилися серйозні ускладнення.Згодом з’ясувалося (поїхали рятувати в іншу клініку за 200км від дому), що операція була проведена неправильно:залишилися камінці,внутрішні шви розійшлися,розвинувся перитоніт і ниркова недостатність.Я ділюся цим, щоб попередити інших!Я довіряла… А в результаті-через помилки в лікуванні кіт опинився в стані, небезпечному для життя., заробили добряче грошей та на діалог не йдуть і як діти блокують в соцмережах і месенджерах.Будь ласка, думайте двічі, довіряючи життя своїх тварин.Всі докази є-скарга поданаПоки чекаємо відповіді — вважаю важливим проінформувати і вберегти інших тваринок🙌🏻
⚡️🚱В зв'язку із відсутністю електропостачання по місту, роботу всіх об'єктів КП "Лубни-водоканал" призупинено.Наразі на генераторах працюють каналізаційні насосні станції КП "Лубни-водоканал" їх на балансі 12 шт в різних районах міста) та очисні споруди (2 шт) для термінової відкачки та очистки стічних вод.Водозабірні майданчики 1, 2, 3; Свердловини Автомаш та Терни; Підвищувальні насосні станції 1, 2 , 3, 4, 5 працюють згідно графіку подачі води до міської мережі:‼️ВЗМ № 1,2,3:Вечір: 18.00 - 22.00Ранок: 6.30 - 10.30‼️Автомаш: День: 17.00 - 22.00 Ніч : 24.00 - 12.00‼️Терни:Наповнення башти о 17-00 годині. Перед подачею води в місто генератори працюють для наповнення водопровідної мережі (близько 2-х годин) та для наповнення резервуарів чистої води на ВЗМ❗️У разі змін у графіку подачі води буде зроблено додаткове оголошення.❗️ В разі відновлення електропостачання, відразу ж буде відновлено роботу всіх об'єктів КП "Лубни-водоканал" (система наповнюється орієнтовно 2 години) і графік подачі води в місто на генераторах буде скасовано.❗️Всі об'єкти КП "Лубни-водоканал" забезпечені генераторами, але за технічними характеристиками вони не можуть працювати цілодобово, без відпочинку.💸 Обмін валют |🚖 Поїздки з EcoTaxi
🕯Вічна пам'ять та шана Кочерзі Григорію АндрійовичуЗ 24 січня 2025-го вважався зниклим безвісти під час виконання бойового завдання на Покровському напрямку, наш земляк – стрілець-санітар механізованого батальйону, молодший сержант КОЧЕРГА ГРИГОРІЙ АНДРІЙОВИЧНа жаль, в громаду надійшла звістка про те, що він загинув, мужньо виконуючи військовий обов’язок.Народився 3 травня 1984-го у селі Вищий Булатець. Тут закінчив школу. Здобув професію тракториста. Після строкової служби працював за фахом у СФГ «Добродій», згодом у ЛК ЖЕУ.Хороший спеціаліст, працелюбний, щирий, веселий і доброзичливий. Дбав про своє господарство. Був закоханий у власний сад і щиро любив свою родину.Вічна пам’ять та доземний уклін нашому Захиснику. Висловлюємо щирі співчуття рідним Воїна.Прощання з Героєм відбудеться 18 січня о 12:00 у с. Вищий Булатець біля будинку культуриПанахида за загиблим цього ж дня об 11:00 в с.Вищий Булатець, вул. Шкільна, 1418 січня у Вищебулатецькому старостинському окрузі оголошено Днем жалоби
За дорученням Уряду та Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко, вчора провів нараду щодо заходів із забезпечення стабільного електропостачання в осінньо-зимовий період 2025/26 року.До засідання долучилися представники профільних департаментів Полтавської ОВА, РВА, «Полтаваобленерго», «Міськсвітло», енергонагляду та Нацполіції. Ситуація в енергосистемі залишається складною через постійні ворожі обстріли, проте маємо робити усе можливе, аби забезпечити максимально справедливе застосування графіків відключень. Дав доручення оновити та верифікувати перелік об’єктів критичної інфраструктури, щоб уникнути зловживань і несправедливого розподілу. Лікарні, школи, садочки та об’єкти життєзабезпечення лишаються в пріоритеті. Водночас посилюємо заходи енергозбереження: ТГ мають скоротити споживання електроенергії. Мова йде про зовнішнє освітлення будівель, парків та зовнішню рекламу. Усі ці заходи дозволять зменшити навантаження на мережу. Окремо наголосив: робота повинна бути швидкою, виваженою та відповідальною.Робимо усе можливе, щоб у людей було більше світла.
🕯Вічна пам'ять та шана Курішку Роману Олександровичу21 жовтня 2024-го у бою у Покровському районі на Донеччині загинув наш земляк – командир відділення керованого мінування інженерно-саперної роти, молодший сержант КУРІШКО РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧРоман народився 9 березня 1981-го у Лубнах. Навчався у школі №8. Професію верстатника здобув у ПТУ №13. Після строкової служби у ЗСУ повернувся до рідного міста.Ніколи не боявся роботи, працював на різних лубенських підприємствах. На початку повномасштабної війни працював у ТОВ "Завод сільгоспмашин "ВІМ". З цього підприємства і рушив захищати країну.Романа пам’ятають доброю і щирою людиною, яка любила життя, природу, рибалку. Він мав золоті руки, міг виконати будь-які будівельні роботи.Недовго крокував він воєнними дорогами, але довго повертався додому, щоб спочити у рідній землі.Вічна пам’ять та доземний уклін нашому Захиснику. Висловлюємо щирі співчуття рідним Воїна.Прощання з Героєм відбудеться 10 грудня о 12:00 у Лубнах на Володимирському майдані
#Мозамбіку_пишуть Пишу про наболіле - щодо зупинки по вулиці Олександрівській, передостання маршруту. Зупинка плачевному стані, не освітлюється та не має розпізнавальних знаків, навіть назви. Всі називають "красний дом". Що це за назва зупинки?Відведеного місця для висадки пасажирів немає. Водій зупиняється на проїжджу частину. Люди переходять дорогу навпроти зупинки, де переходу немає.Можливо напишете, а чого йому там зупинятися, якщо немає для цього місця? Але ж зупинки стоять на виїзд з міста по лівій стороні, і по тій стороні мешкають мешканці, а по правій взагалі немає відведених місць для пасажирів. Діти і мешканці району приїжджають додому у темну пору доби, висаджуються посеред проїжджої частини, у цей час їдуть машини, які можуть тих пішоходів не помітити і збити. Що це за квест? У цьому районі проживає чимало людей, допоки буде така зневага?‼️Зробити освітлення цій зупинці - це найменше, що я хочу вирішити своїм постом‼️Пишу з відчаю. Куди звернутися, щоб вирішити це питання?
🕯Вічна пам'ять та шана Хоменку Валерію Васильовичу15 лютого 2025 року у бою на Донецькому напрямку загинув наш земляк, молодший сержант ХОМЕНКО ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧНародився 1 жовтня 1973-го у Лубнах. Закінчив школу №2. Працював механіком у Лубенській механізованій колоні №27, а після строкової служби — начальником служби військової охорони на промисловому підприємстві Лубенщини. Потім виконував обов’язки охоронця у Лубенському молочному заводі. Захоплювався волейболом - неодноразово представляв Лубенщину на змаганнях. Після повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Восени 2024-го направлений до навчального центру десантно-штурмових військ. Воював на Донецькому напрямку. З лютого 2025-го вважався безвісти зниклим. Родина до останнього сподівалася побачити його живим. На жаль, Герой повертається додому на щиті.Вічна пам’ять та доземний уклін нашому захиснику. Висловлюємо щирі співчуття рідним Воїна.Прощання з Героєм відбудеться 7 листопада о 12:00 у Лубнах на Володимирському майдані
Є такі канали з Кременчука, які видають себе за лубенські і часто крадуть наші пости. Не одноразово робили їм зауваження, але то марно. І тут сьогодні нарешті вони нас згадали! Яке щастя!😁А щодо цієї ситуації, то без проблем поясню на загал, адже не одна людина надіслала ці скріни. Ми недноразово писали про гучну русняву музику вночі, на каналі повно таких постів. Цей користувач, якого я заблокував, не перший раз надсилав недолугі повідомлення серед ночі. По стилістиці письма та помилках, думаю, що це підліток або дитина. Йому не дають спати у 3 ночі і він вирішив пожалітися мені, а не звернутися до поліції. Буквально за день чи два ми виставляли подібний пост із відео. Мені щоночі таке писати на каналі? Щоб що? До речі, нам часто пишуть вночі, в основному діти. Мабуть коли на АТБ стає скучно😉 Якщо не хочете попасти в блок у адміна в особистих - не пишіть вночі не важливі речі або стікер з вітанням🙃 Я людина, і вночі крізь сон можу психонути😎 Ото таке... Воно вам може і не треба, а мені полегшало!😁