Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МОЗАМБІК.МЕДІА: Лубни, Пирятин, Хорол, Гребінка, Оржиця
Додано 14 лип 2024

МОЗАМБІК.МЕДІА: Лубни, Пирятин, Хорол, Гребінка, Оржиця

@mo3ambik
Кількість підписників: 34 466
Фото: 21,500
Відео: 1,390
Посилання: 11,500
Опис:
Сайт https://mo3ambik.media 🤝Адмін @mo3ambik_admin 🗣ЛубниЧат @lubnyChat 💡ЕнергоЧат @energo_chat_pl 💼Вакансії @lubnyWork 🏘Нерухомість @lubnyDim ⛳️Вулиці @lubny_street_bot
Джерело

МОЗАМБІК.МЕДІА: Лубни, Пирятин, Хорол, Гребінка, Оржиця | Мозамбіку_пишуть Пишу про наболіле - щодо зупинки по вулиці Олександрі...

Логотип телеграм спільноти - МОЗАМБІК.МЕДІА: Лубни, Пирятин, Хорол, Гребінка, Оржиця МОЗАМБІК.МЕДІА: Лубни, Пирятин, Хорол, Гребінка, Оржиця @mo3ambik
11 800 Охват/переглядів 2025-11-24 10:43 Повідомлення №33955
#Мозамбіку_пишуть Пишу про наболіле - щодо зупинки по вулиці Олександрівській, передостання маршруту. Зупинка плачевному стані, не освітлюється та не має розпізнавальних знаків, навіть назви. Всі називають "красний дом". Що це за назва зупинки?Відведеного місця для висадки пасажирів немає. Водій зупиняється на проїжджу частину. Люди переходять дорогу навпроти зупинки, де переходу немає.Можливо напишете, а чого йому там зупинятися, якщо немає для цього місця? Але ж зупинки стоять на виїзд з міста по лівій стороні, і по тій стороні мешкають мешканці, а по правій взагалі немає відведених місць для пасажирів. Діти і мешканці району приїжджають додому у темну пору доби, висаджуються посеред проїжджої частини, у цей час їдуть машини, які можуть тих пішоходів не помітити і збити. Що це за квест? У цьому районі проживає чимало людей, допоки буде така зневага?‼️Зробити освітлення цій зупинці - це найменше, що я хочу вирішити своїм постом‼️Пишу з відчаю. Куди звернутися, щоб вирішити це питання?