Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - miwis mlp♡︎~
Додано 06 січ 2025

miwis mlp♡︎~

@miwismlp
Кількість підписників: 683
Фото: 3,350
Відео: 76
Посилання: 330
Опис:
привіт!! я мівіс, тут, я ділюсь фото своєї колекції, роблю аксесуари, публікую туторіали на зачіски, даю поради і ще дуже багато цікавого!) доєднуйся!!🤍✨ придбати аксесуари.⬇️ https://t.me/miwisssmlp звʼязок ~ @awissav
Джерело

miwis mlp♡︎~ | привіт!😡🤍доволі часто зараз в тік тоці потраплять відео про ОС і їх де...

Логотип телеграм спільноти - miwis mlp♡︎~ miwis mlp♡︎~ @miwismlp
563 Охват/переглядів 2026-04-15 09:22 Повідомлення №9430
привіт!😡🤍доволі часто зараз в тік тоці потраплять відео про ОС і їх деталізацію. хочу теж поділитись своєю думкою, але не для того, щоб вступити в конфлікт. мені дуже сумно, що деякі кидаються на дітей, за те, що вони поводять себе, як діти😱. більшість з нас в дитинстві(зараз про дорослих фанів кажу) хотів відчути себе особливим і авжеж головним героєм. я вважаю, що в цьому немає нічого такого і зараз навіть якщо ви вже доросла особа. ми ж не ділимо одну Еквестрію на всіх. у багатьох лор їх персонажів та ОС навіть не повʼязані з канонічними персонажами. багато читала коментарів, що алікорнів дуже багато і це їх дратує, але чомусь ці люди не звертають увагу на тих, хто бере собі в персонажів земних поні чи пегасів, що теж дуже часто мають круті дизайни і цікаву історію. зараз все ще підписана на багатьох млп художників, що продають адоптів і їх дійсно куплять, іноді навіть ставлять високі ставки за земних поні. зверніть на це увагу теж будь ласка, ці люди є, просто ви їх не хочете бачити( за деталізацію дизайну і те, що поні не вписуються в канон, я теж хочу додати. я кілька разів вже піднімала тему про любителів канону, що топлять тільки за нього. і особисто мене як творчу людину, що любить виходити за рамки канону, це дратує. виходячи за рамки канону ми це робимо, бо хочемо і можемо, чому ні??? якщо говорити саме за ОС і канон, то сам мультсеріал і головна шестірка не деталізовані через те, що по-перше: розраховано на дитячу аудиторію і їх сприйняття, фокус уваги і тд. по друге: анімація. покадрова анімація це дуже складно і довго, якби млп було дуже деталізованим, це було б дуже складно та дорого анімувати. майже всі покадрові анімації мають спрощену мальовку і малу деталізацію. можливо, це не тільки ці дві причини, але як на мене цього цілком досить, щоб зрозуміти. будь ласка, будьте простіше і не чіпляйтеся одне до одного, бо чужі АУ і ОС не мають вас ніяк стосуватись. особливо не чіпайте дітей, вони не заслуговують на хейт, особливо такий масовий. якщо ви не згодні з моєю думкою, то я хочу почути вашу чітку та структуровану думку.