Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - INFOКИЇВ . новини 🇺🇦
Додано 17 гру 2021

INFOКИЇВ . новини 🇺🇦

@mistokyivnews
Кількість підписників: 26 719
Фото: 8,500
Відео: 875
Посилання: 17,700
Опис:
Новини та досвід, яким довіряють! З нами безпечно по загрозах! 🎥 ІнфоКиїв в ТікТок https://www.tiktok.com/@mistokyivnews 🔖 З питань реклами/співраці: @mistokyivnews_adv 💬 Чат.Спільнота @mistokyivnews_chat
Джерело

INFOКИЇВ . новини 🇺🇦 | ℹ️ℹ️ℹ️ℹ️ Знаєте, у чому головна проблема суспільства під час повітряни...

Логотип телеграм спільноти - INFOКИЇВ . новини 🇺🇦 INFOКИЇВ . новини 🇺🇦 @mistokyivnews
4 790 Охват/переглядів 2026-05-01 12:52 Повідомлення №21952
ℹ️ℹ️ℹ️ℹ️ Знаєте, у чому головна проблема суспільства під час повітряних тривог?У тому, що в момент атаки люди починають хаотично «перестрибувати» з одного Telegram-каналу на інший: тут пишуть одне, там — інше… Хоча здебільшого всі просто передруковують одне в одного, складається враження, ніби всі сидять в одному військовому пікапі й синхронно штампують попередження.І коли раптом з’являється повідомлення з іншого каналу, яке не збігається з вашими очікуваннями, воно вводить у ступор. Мозок не приймає: як це так — там пишуть одне й те саме, значить, ви, мабуть, помиляєтесь.А коли «інфовакуум» не підтверджується, одразу знаходяться виправдання: мовляв, краще перебдіти, ніж… самі розумієте.Саме цей дисонанс і породжує суперечки: чому у вас не так, чому ви про це не пишете. І ще частіше — «я там начиталась, а ви, ІнфоКиїв, прокоментуйте».ІнфоКиїв не може коментувати те, що «десь пишуть». Під час тривог я підтримую комунікацію через Signal — і в мене немає цього «ого, там пишуть-пишуть».Я не маю права закликати вас не читати інші канали — це особистий вибір. Але коли ви постійно «стрибаєте» між ними, ви шкодите передусім собі. Так, я не завжди можу бути на зв’язку — є службові обов’язки. Але навіть у зайнятості знаходжу хвилину, щоб попередити вас у разі реальної загрози. Фішка в тому, що реальна загроза для Києва є не завжди. Хоча «все ж на Київ завжди». А вигадувати її, проблему, як це роблять деякі — я не буду.По-перше, мене читає військове командування. Мене читають ті, хто надає інформацію — і ті, хто її ретельно перевіряє та фільтрує: що можна публікувати, а що ні. Відсутність треш-контенту чи медіа з атак не означає, що ми цього не бачимо і не знаємо.Просто повірте: інколи краще б я не знав, куди саме спрямована атака і що може бути уражено.Гарних вам вихідних. Тепла ми вже точно заслуговуємо.- - -ПРИЄДНУЙТЕСЬ ІнфоКиїв — нам довіряють!