Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🏠 Місто Костянтинівка | Константиновка обстановка 24/7
Додано 14 лип 2024

🏠 Місто Костянтинівка | Константиновка обстановка 24/7

@mistokonsta
Кількість підписників: 16 180
Фото: 27,400
Відео: 7,980
Посилання: 19,400
Опис:
⚡️ Найкраща спільнота міста Костянтинівка Костянтинівка. Константиновка. Констаха. Новости. Новини. Донецька область. Донеччина. Донбас.
Джерело

🏠 Місто Костянтинівка | Константиновка обстановка 24/7 | Окупація ворогом Андріївки та Костянтинополя 🏚 Два непростих населених...

Логотип телеграм спільноти - 🏠 Місто Костянтинівка | Константиновка обстановка 24/7 🏠 Місто Костянтинівка | Константиновка обстановка 24/7 @mistokonsta
5 500 Охват/переглядів 2025-06-25 15:44 Повідомлення №45174
🛑Окупація ворогом Андріївки та Костянтинополя 🏚 Два непростих населених пункти, які перебували певний час під медійною увагою кацапні, яка неодноразово брала їх під контроль, а потім знову і знову і знову. А потім на доволі довгий час ці два села опинилися в сірій зоні, що вносило певний деструктив в обстановку. А коли працюєш з деталями інформації, то мозок міг просто вибухнути. На загальний огляд, здавалося б, села мали опинитися давно в червоній зоні і перейти під контроль ворога. Але є певні нюанси.⚔️ Якщо згадати Костянтинопіль, то ворог його "брав" мінімум рази три, а потім знову проводив штурмові дії чи рівняв населений пункт із землею. Доволі довго бійці Сил Оборони намагалися утримати західну частину села. Але постійний тиск ворога і переважаюча кількість піхоти далася взнаки. Андріївка взагалі стала "окремим видом мистецтва" позначень на мапі. Спочатку всі могли бачити анклави в глибині села, куди проникав противник, потім з різних сторін здійснювався тиск, де кацапи шукали місця для проникнення в село і закріплення в ньому. Мапа в певний період часу була динамічною у змінах в Андріївці, а потім настав найбільш неприємний момент — ЛБЗ застигла, а в середині села утворилася сіра зона. 🟡 І тут ми підходимо до найбільш ключового моменту — довгого переведення в червону зону. Якщо про Костянтинопіль в доповідях просто не хотіли казати правду і подавати як втрачене, в той час, як кацап вздовж річки Вовча пробирався до Олексіївки, то з Андріївкою ще більш важче. Останнім часом на багатьох ділянках, особливо в зоні ТГр "Вугледар", в звичку входить тримати одну-дві позиції з людьми в населеному пункті і подавати цей населений пункт як "утримуваний", навіть якщо позиції перебувають в оточенні ворога. Це додало ускладнень в роботі, адже часто інформація про реальну втрату і реальне утримання змішується і доводиться ретельніше працювати, щоб з'ясувати істину. ❗️ Так сталося і з населеним пунктом Андріївка, де в даному випадку сіра зона трималася довго не просто так, адже її намагалися утримати, шляхом збережень багатьох позицій, через які регулярно просочувався противник. Попри це, хлопцям при відході вдалося навіть взяти полоненого кацапа. Вічна слава тим, кому вийти не вдалося.🔴Незважаючи на все, села опинилися під окупацією ворога, а дана ситуація вчергове доводить, що недостатньо просто подивитися на одне відео, щоб намалювати ЛБЗ. Ну і хочеться знову нагадати прокричати — брехня нас всіх погубить.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат