Джерело
Mischief managed | Після оголошення новини про купівлю нетфліксом Warner Brothers дуже ба...
198 Охват/переглядів
2025-12-10 14:08
Повідомлення №3397
Після оголошення новини про купівлю нетфліксом Warner Brothers дуже багато обурення в мережі, люди реально шкодують за купою хороших фільмів і серіалів ворнерів, яких більше не буде, адже нетфлікс не вміє так знімати (на думку коментаторів, з якою я, в принципі, згодна).Нетфлікс розіслав користувачам повідомлення, що для них нічого не зміниться (навіть платня, що сумнівно).Але з'явилася ще одна новина - Paramount хоче перебити угоду нетфлікс! Компанія запропонувала 108 мільярдів доларів (!) - нетфлікс лише 82 млрд. З плюсів: Paramount забезпечить релізи в кінотеатрах, у чому нетфлікс не зацікавлений (подейкують, вони будуть випускати фільми максимум на 2 тижні в кіно, але загалом все тільки на стримінгах, що просто знищить кінотеатри).З мінусів: Paramount - трампісти, і, кажуть, гроші на купівлю Ворнерів дав Трамп.В цій угоді загалом ще є питання, чи її пропустить Антимонопольний комітет, але Трамп на нього зможе натиснути🤔Та для мене все-таки головне питання: нащо взагалі продавати Ворнерів?🤔