Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Місцеві та Район 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Місцеві та Район 🇺🇦

@miscevi_rayon
Кількість підписників: 4 300
Фото: 3,970
Відео: 226
Посилання: 984
Опис:
Різна інформація нашого округу та сусідніх районів Звертатися ➡️ @lastat85
Джерело

Місцеві та Район 🇺🇦 | ​​Шановні медики!Щиро вітаю вас з професійним святом!Мої особливі віта...

Логотип телеграм спільноти - Місцеві та Район 🇺🇦 Місцеві та Район 🇺🇦 @miscevi_rayon
1 800 Охват/переглядів 2024-07-27 08:52 Повідомлення №2000
​​Шановні медики!Щиро вітаю вас з професійним святом!Мої особливі вітання усім медикам, які зараз працюють на передовій. Бойовим медикам, які безпосередньо в окопах пліч-о-пліч з побратимами та посестрами. Тим, хто у ці хвилини евакуює українських захисників і захисниць з поля бою та рятує їхнє життя у стабпунктах та польових шпиталях. Щиро дякую медичним працівникам, які борються за життя людей у операційних по всій Україні, які допомагають воїнам проходити реабілітацію і повертатися до строю.Бути українським медиком - це священне покликання!Для мене особисто символом жертовності і відданості своєму покликанню стала сержант медичної служби 58 окремої мотопіхотної бригади Інна Дерусова. Під час запеклих боїв за Охтирку вона рятувала українських воїнів не жаліючи себе. Під артилерійським обстрілом жінка, ціною власного життя, врятувала щонайменше 10 побратимів. Посмертно мужня і жертовна Інна Дерусова була нагороджена званням Герой України.У цей день закликаю згадати всіх медиків, які, віддавши найдорожче, зберегли життя для інших! Згадаймо тих, кого російські терористи вбили на своїх робочих місцях у лікарнях Маріуполя, Дніпра, Києва та десятках інших медичних закладах по всій країні…Криваві російські окупанти не мають принципів і жалю, для них не існує поняття про честь, звичаї і закони ведення війни. Вони свідомо цілять і б’ють своїми ракетами по медичних закладах. Ми повинні зупинити російських загарбників та помститися за кожну жертву російської агресії!Дорогі медики! Бажаю вам стійкості, мужності й божої опіки. Дякую вам за те, що своїм самовідданим служінням наближаєте нашу перемогу.Слава Україні!