Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МИРНОГРАДСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Додано 14 лип 2024

МИРНОГРАДСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

@mirnohradmva
Кількість підписників: 3 097
Фото: 29,100
Відео: 3,480
Посилання: 2,640
Опис:
Офіційна cторінка у Facebook: https://www.facebook.com/myrnohrad.mva Офіційна cторінка у Instagram: https://www.instagram.com/myrnohrad.mva/
Джерело

МИРНОГРАДСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ | День почав зі спеціального формату – тепер так щодня буде, усі на звʼя...

Логотип телеграм спільноти - МИРНОГРАДСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ МИРНОГРАДСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ @mirnohradmva
491 Охват/переглядів 2026-01-15 19:32 Повідомлення №35375
День почав зі спеціального формату – тепер так щодня буде, усі на звʼязку. Спеціальний селектор – із кожним, хто відповідає за відновлення та управління в умовах такої надзвичайної ситуації. Енергетика, забезпечення в містах і селах. Від уряду та військових до областей, до обласної влади, керівників громад. Київ та область, Харків та область, Дніпровщина – Дніпро, Кривий Ріг; Запоріжжя, Суми, Чернігів. Визначені завдання, протягом дня уряд повинен дати рішення. Передусім, щоб збільшити імпорт електрики та всі можливості резервного постачання і забезпечення. Пункти підтримки у містах – є окремі завдання для МВС, у тому числі по реальному інформуванню людей. Щоб кожен міг звернутися на лінію 112 і отримати допомогу, отримати інформацію по опаленню та забезпеченню електрикою. Важливо, щоб державні інституції та влада на місцях були в повній комунікації з бізнесом, з енергетичними компаніями – з усіма, хто зараз може додати ресурсів для спільної стійкості. Мають бути рішення щодо комендантської години – щоб підприємцям було простіше планувати роботу. І щоб можна було об’єкти бізнесу використовувати як пункти підтримки для людей. Зокрема, урядовці вже говорили з торговельними мережами. Я доручив Премʼєр-міністру України та першому віцепремʼєру – міністру енергетики, іншим урядовцям бути максимально активними в комунікації із суспільством та максимально допомагати громадам.