Джерело
Мінімалка | Постів не було бо я нічого не купувавТільки "Моршинську" слабогазован...
3 360 Охват/переглядів
2022-07-27 19:57
Повідомлення №578
Постів не було бо я нічого не купувавТільки "Моршинську" слабогазовану. Але про неї іншим разом. Сьогодні мова буде про найкращий аналог чіпсів, сухариків та інших, як каже моя баба "хімічних" продуктів.А саме кукурудзяні палички "Сірко" які продаються в "Рукавичці". Власне це єдина причина ходити в цей магазин коли через дорогу є "АТБ". Так от, коштує цей витвір мистецтва 23.99, хоча не так давно був по акції за 17 гривень. Головне - брати синю пачку, бо жовті - хуйня (вони не молочні).На пачці пише "Сірко також хоче палички" Вибач звісно Сірко, але сьогодні їх буду їсти я. Ти і на заводі їх можеш поїсти, який до речі знаходиться в Тернополі. Я був 2 рази в Тернополі, але не придумав жарт до цього речення.Ще на пачці пише "Сірко ремендує", і в мене немає причин йому не довіряти, тому приєднуюся.Оце приходжу додому, лягаю на ліжко без матраца, включаю відеоролики на відеохостингу з назвою "YouTube" і насолоджуюся життям та кукурудзяними паличками.Хоч і пачці їх багато, але закінчуються швидко, тому часто беру декілька. В такому випадку мінус це транспортування, бо 2 пачки не поміщаються в рюкзак, але я готовий показати світові що я буду сьогодні їсти, власне як і вам. Ще мінус в порівнянні з чіпсами в тому, що вони не заходять з пивом. Хоча, це лише моя теорія.Тому, будете мати можливість - не втрачайте.