Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Розум - зброя нації
Додано 14 лип 2024

Розум - зброя нації

@mindmilitary
Кількість підписників: 578
Фото: 8,900
Відео: 1,090
Посилання: 1,050
Опис:
Виважений сухий залишок - важливіший за поверхневу рефлексію
Джерело

Розум - зброя нації | Viacheslav ShramovychДавно переконаний, що від самого початку всі росі...

Логотип телеграм спільноти - Розум - зброя нації Розум - зброя нації @mindmilitary
160 Охват/переглядів 2025-02-08 07:44 Повідомлення №12287
©Viacheslav ShramovychДавно переконаний, що від самого початку всі росіяни прекрасно розуміють, що відбувається. І повністю усвідомлюють що вони явно не на стороні добра у цій війні. І що всі ці розмови про "українських нацистів" і про "не напали бы мы, напали бы они", про "сами себя обстреливают" і "нас там нет", про "нацбатальоны" і "8 лет бомбили Донбас", про НАТО і колективний Захід, про геополітику і багатополярний світ, про православ'я і традиційні цінності, про Рюрика і Мазепу, нарешті, про "братські народи" і водночас "один народ" - це все фігня. Всі росіяни це розуміють. Скидати щось там на "системну пропаганду, яка десятиліттями засліплювала російський народ" і от ввела в оману бідолах - це помилка. Чомусь є багато опозиційних росіян різного віку, з різних регіонів та з різною освітою, яких така всесильна пропагандистська машина не перемолола.Тобто, пропаганда пропагандою, але в реальності ВСІ росіяни так чи інакше цілком собі усвідомлюють, що робить Росія в Україні і навіщо. І що вони в цій історії повністю на стороні зла. Як і усвідомлюють вони, що насправді сталося в Бучі та інших окупованих містах. І що всі розмови про "провокацию в Буче", "их расстреляла Нацгвардия после ухода российских военных" і "а вон труп пошевелился" - це відвертий чос. Всі росіяни знають, що російські кадрові військові місяць вбивали цивільних у Бучі. І навряд чи це така вже велика проблема для абсолютної більшості з них. Тому от якась стрімерша з Петербурга просто зробила для хайпу футболку "РеZня в Буче. Можем поVторить". І от за такою безпосередністю лежать справжні переконання "глибинного народу" Росії.------------Додам ще їх "патріотичну гру" та думку про СВО...