Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - мімна армія
Додано 14 лип 2024

мімна армія

@mimnaarmy
Кількість підписників: 189
Фото: 4,980
Відео: 1,510
Посилання: 203
Опис:
аутичний куточок
Джерело

мімна армія | ​​збір для поважного старожили нашого комʼюніті. орфографію та пунктуа...

Логотип телеграм спільноти - мімна армія мімна армія @mimnaarmy
38 Охват/переглядів 2026-03-15 17:10 Повідомлення №8054
​​збір для поважного старожили нашого комʼюніті. орфографію та пунктуацію автора збережено. усі збіги з іменами, організаціями, персонажами та подіями не випадкові.Маю нахабство і потребу відкрити збір:МИ - новостворений снайперський загін, що є частиною бригади у складі НГУ і наразі ми посилено готуємось до перших бойових задач. Більшість з нас донедавна були зеленими парубками, які прийшли з цивільного життя щоб захищати інтереси своєї Нації, та наразі наш шлях до становлення проходить разом з тими, хто бачив вогні пекла і тепер нам наворожили змагатися з ними пліч-о-пліч, чим я дуже пишаюсь.ВИ🫵 можете допомогти нам у такій банальній, але конче необхідній штуці, як придбання екіпірування. Тут міг бути мем про голих і босих, але я і справді пишучи цей текст такий. Ми не женемося за "модними" брендами, нас цікавить зручність і мобільність нашого захисного спорядженя. Дехто може справедливо зазначити, що держава видає новобранцям все що треба - це чиста правда, але броня яка була видана, вже на етапі польових тренувань руйнує все що пов'язано з хребтами, колінами і нервовими клітинами. Ми не хочемо вмерти від того, що заїбалися, або зламалися від ваги бронепластин які, хз, робляться з бетону і сталевих прутнів, не знаю, ми були б значно щасливіші загинути виконавши максимум своєї роботи якісно і ефективно. ТОЖ моя ціль - СТО тищ, мені навіть писати такі суми важко, я малограмотний і бідний, не бачив таких грошей, тож отак, дякую всім хто дасть грошей.Дайте грошей 🥹👉https://send.monobank.ua/jar/8o9C9Hq9oU