Джерело
ситуативний щітпостінг | #УкрТґ | Виліз виписати вам догану.Нещодавно по мережі пролетіло фото хлопця з ...
170 Охват/переглядів
2025-07-25 12:44
Повідомлення №2802
Виліз виписати вам догану.Нещодавно по мережі пролетіло фото хлопця з написом на картинці: “Моя мама воює не за корупцію”.Одіозний зовнішній вигляд + напис трохи збудили наших колег по цеху — типу, а якого хуя мама воює, а він у вигляді вафледрона по тилу тиняється?По-перше, панове, охолоньте: йому 20 років. Тобто, ламайтесь хоч заламайтесь, але це законний привід не йти у військо. Така от історія.По-друге, хочу зауважити, що стьоб цього хлопця — це серйозна неповага до його мами-військовослужбовця, яка, в принципі, і могла заборонити сину йти у військо.Уявіть, як їй, коли вона перебуває десь на Донбасі, відкриває інтернет, а там стібуть її сина — просто бо він нестандартно виглядає та не воює.По-третє, хлопець сам по собі добрий, свідомий, ходить, плете сітки, робить усе, що може — на відміну від однолітків, які вміють тільки валятись п’яними під АТБ.І по-четверте, стьоб за зовнішній вигляд у 2025-му — ну це не крінж взагалі?Ну вам реально не соромно стібати за зовнішність?Тобто ми говоримо про єдність, повагу один до одного — але при цьому готові зафавлити суто через те, що вигляд не сподобався. Серьозно?Написати нам | Мерч | Підтримати канал