Джерело
Кефірня // Syluet | Не спиться, тому треба вам розказати щось цікаве на ніч. Вже відомо, щ...
186 Охват/переглядів
2026-03-28 20:28
Повідомлення №2798
Не спиться, тому треба вам розказати щось цікаве на ніч. Вже відомо, що ми облишили Констаху, і зайняли інші рубежі оборони. Досить вигідні, бо вдається ефективно різати русака, поки він не може нічого зробити. На жаль на цьому напрямку було нарито не багато бліндажів, тож нам випала нагода зробити помиральну яму під себе. Їбашили по чорному увесь грудень, на щастя встигли до морозів і не довелось колупати крижану землю. Зробили гарно, надійно і комфортно. Тут або вже не вилазити з неї, або не залазити.Зиму звикали до нових ландшафтів, вивчали нові орієнтири і намагались не пропустити підорів по сприятливій погоді на їх користь дощі, тумани, та снігопади. Так і минула моя друга зима на цій балдьожній війні. Найцікавіше почалось в березні. Так би мовити останній ривок перед непроглядною гущавиною дерев, та безсенсовних відпрацювань в кущі, з яких жмих давно з'єбався. І початок весни геть радує. За одну зміну ми наїбашили більше, ніж за 2 попередні місяці.Раніше я не вірив в фпв як ефективний метод точкового вбивства піхота. Скиди завжди показували кращу статистику. Фпв добрі для укриттів, дальніх польотів і нагнати страху. Раніше робота так і складалась. Ми могли цілий день колупати нори, підвали та укриття без явного результату і особистого задоволення. Єдиною радістю було заїбашити антену підарським пілотам. А коли і випадала нагода відпрацювати по піхоті, то або не встигав долетіти, або падав в трьох метрах від жмиха і йому жоден уламок не залітав, або ще якісь фактори які так і не давали зняти класне відео, як ти кружиш підара в смертельному танці :)Але весна прийшла, вбивати будемо. Часи прайму. Якщо за день не було вбито жодного підара, день прожитий даремно. Найкращі відпрацювання, найкращі маневри, найкраща команда. Але можна краще 💅Набобраніч