Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - рецепти від mil_alexx
Додано 14 лип 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Кількість підписників: 42 356
Фото: 736
Відео: 2,620
Посилання: 1,590
Опис:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний
Джерело

рецепти від mil_alexx | ДЕСЕРТ "ПУХОВА ПЕРИНА"✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт...

Логотип телеграм спільноти - рецепти від mil_alexx рецепти від mil_alexx @mil_alexx_recipes
7 180 Охват/переглядів 2025-08-17 16:57 Повідомлення №2955
😍ДЕСЕРТ "ПУХОВА ПЕРИНА"✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:Шоколадний бісквіт:🔹Яйця – 4 шт🔹Цукор – 150 г🔹Борошно – 160 г🔹Какао – 35 г🔹Розпушувач – 2 ч.л. 🔹олія - 100гСирний шар:🔹Кисломолочний сир - 300г(5%)🔹Яйце – 1 шт.🔹Цукор – 40г🔹Ванільний цукор – 10 г🔹Крохмаль кукурудзяний – 2ст.лчас приготування: 90хв📌розмір форми 33х22см📊КБЖВ на 100г :К.279 Б.10.9 Ж.15.2 В.24.6🕰Прийом: #сніданок, #десерт, #перекус⚖️вага всієї порції - 1000г🔸Збити яйця з цукром т до пишної світлої маси. Я своїм міксером збиваю близько 5-6 хвилин, але може знадобитись і довше. Влити олію, і збивати ще 1хв🔸 Додаємо розпушувач і просіюємо какао і борошно. Акуратно перемішати лопаткою, круговими рухами знизу-вгору🔸паралельно готуємо сирний шар. Беремо кисломолочний сир і додаємо цукор і ванільний цукор, та розбиваємо яйце. Перебиваємо в однорідну пастоподібну масу блендером🔸до сирної маси додаємо крохмаль, розмішуємо вінчиком і перекладаємо все в кулінарний мішок.🔸Беремо форму для випічки, застелену пергаментом. Переливаємо шоколадне тісто і розрівнюємо. А далі, як на відео, викладаємо смужки із сирної маси. При випічці бісквіт підійметься, а сирний шар дещо опуститься вниз🔸 Випікаємо при 180С 30-35хв. готовність перевірте зубочисткою(якщо суха, то готово, якщо волога, то готуйте ще) - дайте охолонути і подавайте до чаю чи молокаВсім смачногооо😘