Джерело
"Газета МИГ" Запоріжжя | росія втратила супутник, який забезпечував мовлення "русского мира" на...
100 Охват/переглядів
2026-03-12 08:39
Повідомлення №38890
🟥росія втратила супутник, який забезпечував мовлення "русского мира" на окупованих територіях● Супутник "Експрес-АТ1", що забезпечує мовлення "НТВ-Плюс", "Триколор" та "Російський світ", 4 березня відключився з невідомих причин і не підлягає відновленню. Як заявили в держкомпанії-власника супутника "Космічний зв'язок", спроби відновити його роботу не дали успіху і "тепер супутник можна вважати загубленим".● Заміна: Новий супутник "Експрес-АТ3" може з'явиться на орбіті не раніше 2030 року● "Триколор" зміг знайти тимчасове рішення - розпочати мовлення з іноземного супутника ABS-2A (компанія зі штаб-квартирою в ОАЕ) та попросити абонентів переналаштувати антени.● "Русский мир"" дозволити собі мовити з іноземних супутників не може через санкції. Оператора було створено у 2022 році силами путінського Загальноросійського народного фронту для мовлення на окупованих територіях України.● Окупаційна влада забороняє використовувати антени супутникового телебачення, налаштовані на європейські супутники🟥Telegram МИГ