Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі
Додано 14 лип 2024

Три кванти опівночі

@midnightquantum
Кількість підписників: 4 705
Фото: 18,000
Відео: 1,360
Посилання: 3,910
Опис:
На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Звісно ж про гарні та цікаві книжки, від фентезі до наукової фантастики та містики. А як набридне, то й за життя поговорити можна.
Джерело

Три кванти опівночі | Фантастична компаніяЗапросили мене якось на зустріч клубу анонімних лю...

Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі Три кванти опівночі @midnightquantum
724 Охват/переглядів 2024-07-17 15:04 Повідомлення №5579
👽 Фантастична компаніяЗапросили мене якось на зустріч клубу анонімних любителів фантастики. Летіти було далеко - планета Юґґот, що знаходиться на краю Сонячної системи, може знаєте таку. Зустрітись домовилися рівно в три кванти опівночі біля Гриба з Юґґота, до речі, він першим і прийшов. Ох і гарно ж ми посиділи, скажу я вам. Хтось, підозріло схожий на людину, приніс свіжий номер альманаху фантастики, стільки цікавих новин там вичитали. Від читання новин фантастики нас змогла відірвати тільки дівчина, яка зіграла на флейті останню пісню наднової зірки, створивши тим самим потрібну атмосферу. Пісня привернула увагу книжкової драконки яка трохи заблукала та не могла нас знайти, разом з нею прилетіли ельф з ельфійкою, вони привезли новий випуск журналу “Світ фентезі”, і знову ми потрапили у квантову пастку новин фентезі. Врятував нас підозрілий чоловік у плащі та капелюсі, привітавшись та відрекомендувавшись як UAGeek, він дістав з квантової кишені пляшку рому, потім ще одну, й ми одразу пройнялися до нього глибокою повагою. Сиділи, пили ром, розмовляли про всіляке. Останнім часом в галактиці стало якось занадто багато представників гічі, Гриб Юґґота поділився секретом як впоратися з мі-го, книжкова драконка та ельфи розповіли рецепт, як ловити гобітів на перстень, ну а я похвастався своїм новим космічним кораблем. Не памʼятаю скільки в нас було рому, але в якийсь момент ми сиділи, дивились на зорі, слухали хропіння Ктулху та дійшли висновку, що хватить нам бути анонімним клубом любителів фантастики.Тому, ми обʼєдналися й створили власну теку з телеграм каналами, присвяченими науковій фантастиці та фентезі, запрошуємо всіх охочих приєднатися до нас, а ось і посилання на теку🔗https://t.me/addlist/2ar3CxHVNA41MzFi