Джерело
Три кванти опівночі | Так, нічого не знаю, а ну давайте розповідайте та показуйте, що гарног...
546 Охват/переглядів
2026-04-21 15:20
Повідомлення №20301
Так, нічого не знаю, а ну давайте розповідайте та показуйте, що гарного зараз читаєте?!Я читаю три книги, звісно по черзі, а не в межах одного дня."Рій" Франка Шетцінга - це читання надовго. Відкрию вам секрет, тільки тс-с-с, нікому! Крім космосу я також дуже люблю тему океану, особливо підводного світу. Якщо раптом я вмикаю Діскавері і там йде якийсь фільм про дослідження підводного світу, то я можу залипнути в екран поки не скінчиться фільм) І от тут автор поступово, досить повільно і водночас цікава та зі знанням справи багато описує моря, океан ті все що з ними пов'язано, від досліджень міграції китів до особливостей океанічного дна й життя на ньому. Поступово там вимальовується й науково-фантастичний сюжет.Книга збільшеного формату, текст на сторінках щільний і містить багато інформації, тому читається повільною. На самому початку книги були явні проблеми з перекладом, типу пропущених "не", тоб-то "Чоловік хотів зробити...", а контекстно він явно НЕ хотів цього робити, інколи фраза починається нормально а закінчується незрозуміло чим. Не можу сказати, що цього було багато і чим далі я читаю тим менше такого зустрічаю. Читається повільно, але дуже цікаво.""Гав-Дзяв"- сказав пес" Майкла Свонвіка вже прочитав 4 оповідання і це кайф, нестаріюча класика, вкрай оригінальна, від суміши НФ та технофентезі до постсингулярності та біопанку. Дуже подобається."Місто Сходів" Роберта Джексона Беннета тільки почав читати, ще нічого не зрозуміло, але дуже цікаво. Та й написано досить захопливо, читаю далі.