Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі
Додано 14 лип 2024

Три кванти опівночі

@midnightquantum
Кількість підписників: 4 705
Фото: 18,100
Відео: 1,370
Посилання: 3,930
Опис:
На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Звісно ж про гарні та цікаві книжки, від фентезі до наукової фантастики та містики. А як набридне, то й за життя поговорити можна.
Джерело

Три кванти опівночі | Так, нічого не знаю, а ну давайте розповідайте та показуйте, що гарног...

Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі Три кванти опівночі @midnightquantum
546 Охват/переглядів 2026-04-21 15:20 Повідомлення №20301
Так, нічого не знаю, а ну давайте розповідайте та показуйте, що гарного зараз читаєте?!Я читаю три книги, звісно по черзі, а не в межах одного дня."Рій" Франка Шетцінга - це читання надовго. Відкрию вам секрет, тільки тс-с-с, нікому! Крім космосу я також дуже люблю тему океану, особливо підводного світу. Якщо раптом я вмикаю Діскавері і там йде якийсь фільм про дослідження підводного світу, то я можу залипнути в екран поки не скінчиться фільм) І от тут автор поступово, досить повільно і водночас цікава та зі знанням справи багато описує моря, океан ті все що з ними пов'язано, від досліджень міграції китів до особливостей океанічного дна й життя на ньому. Поступово там вимальовується й науково-фантастичний сюжет.Книга збільшеного формату, текст на сторінках щільний і містить багато інформації, тому читається повільною. На самому початку книги були явні проблеми з перекладом, типу пропущених "не", тоб-то "Чоловік хотів зробити...", а контекстно він явно НЕ хотів цього робити, інколи фраза починається нормально а закінчується незрозуміло чим. Не можу сказати, що цього було багато і чим далі я читаю тим менше такого зустрічаю. Читається повільно, але дуже цікаво.""Гав-Дзяв"- сказав пес" Майкла Свонвіка вже прочитав 4 оповідання і це кайф, нестаріюча класика, вкрай оригінальна, від суміши НФ та технофентезі до постсингулярності та біопанку. Дуже подобається."Місто Сходів" Роберта Джексона Беннета тільки почав читати, ще нічого не зрозуміло, але дуже цікаво. Та й написано досить захопливо, читаю далі.