Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі
Додано 14 лип 2024

Три кванти опівночі

@midnightquantum
Кількість підписників: 4 713
Фото: 18,100
Відео: 1,370
Посилання: 3,940
Опис:
На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Звісно ж про гарні та цікаві книжки, від фентезі до наукової фантастики та містики. А як набридне, то й за життя поговорити можна.
Джерело

Три кванти опівночі | Трохи перших вражень про “Проєкт “Аве Марія””Я багато чув гарних відгу...

Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі Три кванти опівночі @midnightquantum
635 Охват/переглядів 2026-04-08 15:15 Повідомлення №19812
📚 Трохи перших вражень про “Проєкт “Аве Марія””Я багато чув гарних відгуків про цю книгу, але мене напружував той момент, що в книзі згадується русня. Для себе я вирішив, якщо це стане для мене тригером - читати не буду. Зараз я прочитав вже 8 глав і можу сказати, що русня в книзі не те що не стала для мене тригером, навпаки, я отримав заряд чудового настрою. Місцями посміхався, а подекуди сміявся до сліз. Зараз поясню.В книзі згадується, як США, Китай, росія та інші країни об’єдналися перед спільною загрозою, астрофагами, які можуть призвести до загибелі всієї Землі. І це вже смішно, бо реальність нам демонструє, що всі ці країни абсолютно нездатні домовитися, і скоріше Земля загине, а вони будуть продовжувати гризтися один з одним. Друга смішна річ, це те, що ООН отримали максимум прав і діють як спільний уряд, реально щось роблячи. Ще раз, ООН не висловлює занепокоєння Астрофагами, а щось робить і їх представників навіть слухаються😂Найсмішніше для мене - це Пулківська обсерваторія, де вчена Пєтрова вперше виявила астрофагів біля Сонця.І зробила вона це завдяки дуже чутливому та крутому обладнанню. І це дуже смішно читати, бо я ще до повномасштабного вторгнення дивився відео про цю обсерваторію та інтерв'ю з деякими вченими звідти. Й вони вже тоді жалілися на відсутність фінансування, застаріле обладнання, низьку зарплатню тощо. А буквально вчора кадиров отримав медаль “За внесок в науку”, ну якщо в них кадиров відомий вчений (в нього ще медаль по ядерній фізиці) то я думаю рівень їх науки та обладнання зрозумілий.😂Момент з якого я крикнув чайкою та сміявся до сліз - це коли росіяни доставили з космосу перший зразок астрофага, складна процедура, багато різних факторів. Але в реальності вони запустили старий зонд до Місяця і їх “генії” не змогли повторити розрахунки 60-х років тому їх зонд розбився об Місяць😁При цьому деякі моменти, якщо знати весь контекст, явно написані автором з легкою іронією щодо росіян або китайців. Тому мені всі такі моменти не заважають, навпаки, це смішно. І не можу сказати, що там цього прям дуже багато.А в цілому це просто мегаофігезна гуманітарна фантастика, я вже другий день читаю її до другої-третьої години ночі.#КаджитЧитає #НФ #ПроєктАвеМарія #ЕндіВейр